Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Oct-Noi-Dec 2003 (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adevarat a inviat ! Uffff[bang],,,dragele mele aseara am crezut ca o iau razna cu Alvarica. De la ora 2 pina la 6 dimineata a jelit non-stop...si asta sigur din cazua dintiilor , ca mai avea putin si isi baga tot pumnul in gura de durere, eu i-am dat cu tot felul de alifii pe gingii de il linistea dar tot a fost pe moment si dupa 5 minute iar jelitul. L-am trezit pe AL ca nu se mai putea , la luat si la plimbat prin toata casa pina a adormit plingind ...la care saracul AL la 7 a plecat la servici chiaun de somn[B)] De dimineata a venit Socrela si la luat ea si ia dat sa pape si tot ea la adormit. Azi o sa il tin treaz toata ziua si o sa il pun in patut tirziu sa vedem ce are de sa schimbat asa deodata, ca eu eram singura pe aici care nu ma plingeam de bebelas si uite ce am patit [bang]...dar sper sa fie doar de la dintisori, in rest nu are nimic. Gata ma duc si eu sa ma relaxez linga el putin ca azi nu gatesc nimic, ca nu am de nici unele,vopsea de oua nu am stiut de unde sa iau , carnea nu stiu sa o gatesc , prajituri am cumparat asa ca somn de voie os a bag azi toata ziua , si mai ales ca AL este la servici...diseara mergem si noi la biserica si atit. Va pupam si va dorim multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ven pt ca am ramas datoare cu un raspuns. Asa e, milumilul 2 are prebiotice deasemenea. Cum ti-am mai zic, cutia e identica cu ce am vazut in poza la tine, adica cu ursuleti si in sfirsit aceleasi formaturi de desene, exceptie numai limba scrisa. Pupici:) Vikinga& bb Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] [s] [s] pentru Tudor!!! Sa cresti mare, cuminte, sanatos si destept sa o faci mandra pe mama ta !!! Laura, mersi mult de tot! Pe cand poze noi cu Aldito-bandito? [:)] Elena, sorry ca va chinuiti asa, noi numai ziua plangem, Doamne ajuta sa doarma in continuare noaptea, ca de nu, depresia e pe mine (nu's de ce, ma simt predispusa , lipseste doar scanteia sa cad in "oala cu melancolie" - ca sa-i spun frumos [:)]) Liliana, ai vazut cat de dezinformati (in primul rand) pot fi oamenii referitor la caini, si cat de prosti (ca nu-i pot numi altfel) sunt muuuuuuuulti dintre ei.....??? Va [pup] pe toate si gata, lasati leneveala si mai scrieti cum ati petrecut de Paste, ok?? Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ven, nu scriu fetele ca au mancat prea multe bunatati azi si-acum se odihnesc.[:D] Eu ma enervez cumplit cand dau peste oameni atat de limitati dar asta e. Eu ziceam una, ea o tinea tot pe-a ei. Da' voi v-ati mai contrat si la alte subiecte, ca am vazut ca ai scris ceva acolo.Ai vazut, in seara asta la BB le-au dat un puiut de labrador negru? Elena, imi pare rau de pitic, daca sunt dintii, apar in curand, daca sunt doar mofturi de baiat mare deja, dispar. Si noi am avut cateva nopti din astea de ma apucase disperarea, ma culcam tot la 5,30 - 6 dimineata, am crezut ca-i dau dintii, dar s-a potolit. In sfarsit David revine la normal, a inceput sa manance mai bine, bea mult mai mult lapte decat inainte de operatie, sper sa si puna ceva pe el. http://community.webshots.com/user/lilianacsaki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...