Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Oct-Noi-Dec 2003 (19)


Recommended Posts

hi-hi,da posibil sa fie obsesie,atunci cum asa simt ca-mi sta in gat o coama mare de par....e labradorita si nu i-am mai facut vaccina de cand era mica,deci are numai una cea de dupa nastere,atat,caci e foarte scump aici cu veterinarii astia. Dar de patutz cred ca o sa incep de azi sa -l culc in patutul lui,problema e ca mi-e atat de somn cand sa trezeste sa pape noaptea incat nu rezist sa-l hranesc pana la capat stand in fund si hop ma culc cu tot cu el si asa adormim. Merci pt raspuns . noi Ally & Samuel http://community.webshots.com/user/ssacerchez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neatza! Fetelor, multumim de urari! Ma jur ca deseara aveti poze cu Luca. Azi vine prietena mea cu camera digitala si prestam la greu. Si marti sau miercuri mai developez un film facut in 5 zile. Plus alea de la fotograf daca ne aduce tati scannerul azi. Mai, au fost belea si Luca si Oana cand i-am pozat. Luca se chinuia sa-i manance fetii pantofii iar Oana vroia sa-l muste de cap si de sapca. [:D] Noi, mamicile, ne-am distrat la greu. Ieri l-am impartashit pe Luca si s-a strambat groaznic cand i-a dat taica popa vin. Strangea din buze de parca vroia sa-l otraveasca, nu alta. Si apoi s-a pus pe plans ca l-a sters cam brutal cu servetul ala si s-a enervat. Liliana, am vorbit serios ca nu mai vemin marti pe 13, chiar am probleme cu combinatia asta. :)) Bine ati venit fetelor noi, va asteptam mai des la taclale. Cu tristete va anunt ca azi imi duce sotul cainele la cineva la tara. Ne-a disperat. Intr-o noapte saptamana asta ne-a distrus juma de casa. A avut o rana la ureche si s-a scarpinat si scuturat si ne-a umplut peretii de sange de ieri am varuit. Si ce credeti? Azi noapte a repetat figura si e iar la loc. [bang][bang][bang] Imi vine sa o iau razna, nu va mai zic de biata mama. Si doar l-am pansat putin, i-am dat cu neshte chestii de la farmacia veterinara, dar el e tampit rau. Daca are undeva o rana cat de mica se scarpina si o linge pana se face o ditamai rana. Cred ca sufera cu nervii bietul de el. Of... Deci azi iar scoatem varul din debara si varuim pe ici pe colo... Credeti ca pe mine nu m-a innebunit Luca cu dintii lui??????? Ma dispera, nu alta. Surprinzator, azi noapte a dormit... De fapt s-a mai foit el, dar cin' sa-l auda la cat de obositi eram? Ma rog, sigur n-a urlat, ca ne trezeam noi... Mai, am uitat sa ma laud: am mai dat jos 2 kile, asa ca pan' la greutatea dinainte de nastere mai am de dat jos doar 7. Sunt multumita, nu speram sa slabesc asa repede... Noroc cu dintii lui Luca, ca nu m-am mai odihnit cum trebuie. [:D] Azi avem musafiri, o parte din gasca de la Bucuresti, asa ca nu cred ca mai intru decat pe seara. Va pupam si va dorim o zi cat mai buna si linistita! Ileana si Luca (6 luni si o zi) http://community.webshots.com/user/adamestii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor pe care nu i-am felicitat. Noi raportam: STAM IN FUNDULET!!! Ieri am sunat-o pe dr.disperata ca Alex vrea sa stea in fundulet (se ridica singura din carut) si dr.mi-a zis sa o las ca inseamna ca e pregatita. Deci, de ieri sta in fundulet (cu putin ajutor ca mai cade intr-o parte) Anca si bebelina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adameasca Felicitari pentru impartashit pe LUCA si am ris la faza cu vinul[:)]...si dinti si in fundulet si in picoare...bravo[disco]mai este putin si il vezi si insurat[:D]... Noi suntem bine bebe Alvarica are gingiile umflate si este un miriit...nu vrea sa stea la mine in brate deloc,,doarme singurel ,,,este un copil tare cuminte ..a inceput sa gingure tare si sa zica de citeva zile ,,gaga si baba....nu mai vrea sa pape laptic si cred ca este din cauza gingiilor...cam atit despre noi...in rest toate problemele sunt cu socra care nu ii mai dau nici o atentie. Ellie de cutulica al tau nu stiu ce sa zic, dar am citit si parca vad cum este chestia cu parul , noi nu avem animale in casa dar Al zice ca dupa ce pleaca mumasa o sa ii luam lui Alvarica un catelus (cateloi) dar mai bine ma lipsesc [blabla]....(eu sunt alergica)[V] liliana csaki pagina voastra este superba...imi plac toate pozele si speciala poza "BIG BOY "[pup] [:-)))] Multa sanatate tuturor ![pk] [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...