Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarcina cu probleme - avort


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mel, Doamne ajuta ca esti bine si tu si bebe. Acum am vazut si eu sibiectl tau, dar nu ne lasa in ceata. Ca tine sunt alte zeci de viitoare mamici care pot trece oricand prin ce-ai trecut tu. Spune-ne despre ce-a fost vorba, despre ce eroare. Putem fiecare sa invatam cate ceva din experienta ta. Ce s-a intamplat de fapt? "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic" [gravi] 10 sapt DNP 1 nov.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Problema era ca bb era prea mic pt 15 sapt cat am eu, ca inima are nu stiu ce suflu si ca nu are 4 camarute. Dar nu este asa - pt ca nu toti bb-ii se dezvolta in acelasi ritm si la inimioara l-au ascultat a doua oara indelung mai multi dr si nu sunt probleme. Alta problema este ca te poti ticni de la o chestie ca asta si ca mare dreptate avea cine a scris pe undeva mai sus ca trebuie ceruta parerea mai multor medici pana sa ajungi la o concluzie. Mai este si simtamantul meu ca bb este in regula si nu trebuie sa-mi fac griji. Analize suplimentare nu fac pt ca m-au asigurat ca nu este cazul - le refac doar pe cele obisnuite: calciu, anemie, VSH, RBV, urocultura, etc Pupici [gravi] Mel 15 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...