Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cautam un arhitect...


Recommended Posts

Stiu ca fetele de pe forum sunt f saritoare asa ca indrasnesc si eu cu o rugaminte.Sotul meu are o afacere de constructii si cauta un arhitect (prefera un baiat tinar din Romania)ptr ca asa cum spunea el pe romani ii duce capul....Lasind gluma daca stiti pe cineva interesat sa lucreze in USA va rog sa-mi spuneti.Noi sponsorizam si studenti ,cite 12 pe an,pt perioada vacantei ,dar sa nu o mai lungesc va multumesc mult,mult si scuze ptr deranj. doina popa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am o cunostinta foarte talentata mai ales la capitolul design interior .Este o studenta la design interior si mobilier ultimul an .Foarte muncitoare ,modesta si cu idei inovatoare .Este si pictorita totodata si am cunoscut-o fiindca mi-a pictat toate tablourile pt casa si mi-a facut si interiorul .M-a impresionat mult si de aceea imi face placere sa scriu despre ea .Pe ce pune mana ia o cu totul alta forma . Le are .Stiu ca si-ar dori sa plece macar pentru o perioada de timp deoarece se intretine doar din munca ei la negru in Bucuresti .Va termina facultatea anul acesta .Si are drept de semnatura pe cladiri mai mici .Dar eu una o recomand pentru interior . Citeste ,se documenteaza si mai nou incepe sa fie cautata prin Bucuresti .Pupici [flo] anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ferigutza,nu neaparat tinar(ne gindeam ca tinerilor le este mai usor sa plece din Ro(ei nu prea au asa multe obligatii familiare,bineinteles unii).Deci daca stii pe cineva si imi poti da ceva info,te rog si merci fain. doina popa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, Poti sa mai dai cateva detalii? Este vorba de creatie/proiectare sau doar de sructuri/rezistenta pe proiecte existente... sau, pur si simplu, urmarire de santier? Se cer cunostinte de AutoCAD/ArchiCAD? Limba engleza? Este vorba de un contract pe termen mai lung? Am cativa amici, tineri arhitecti. Q
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ajungi la nici un rezultat, incesrca pe forumul de la www.visualart.ro,( forum de arhitecti, constructori...si tot ce tine de arta) si cauta dupa topicurile lui vali, este un arhitect f.- bun in ro. din cate am auzit eu si am citit pe net.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va multumesc mult si iata citeva detalii:in primul rind sa va dam citeva detalii despre companie;se numeste Euro Plastering(puteti vedea pagina de web la:www.europlastering.com)avem cam 15-20angajati ,ne ocupam de tencuieli exterioare (STUCCO SI SYNTETIC STUCCO).Si acum ce cautam:un arhitect capabil sa masoare lucrari(planuri),engleza necesara,capabilitate de project manager (pe teren sau ca reprezentant al companiei in cautare de proiecte ),carnet de conducere obligatoriu. Ce oferim:ptr inceput o invitatie de tip turistic ptr obtinerea unei vize turistice care apoi poate fi schimbata cu un contract de munca (ptr ca vrem sa ne cunoastem si sa vedem daca ne intelegem reciproc ),totde la inceput oferim $2000 /luna chiar si in perioada de training ,cazarea se rezolva(o camerea )$200/luna si masina firmei. Va multumim Doina si Doru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...