Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balanta defecta...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si intrebarea este : ne miram? eu nu . cind guvernul comunist arunca un party de 4 miliarde doar ca am intrat in NATO ... pai cu alea patru miliarde se puteam face multi oameni amariti ferciti ...dar ce face guvernul de la Bucuresti? minte si cumpara voturi , aruncind party-uri de prost gust. De ce contribuabilul ar fi de acord ca banii lui in loc sa se duca la sanatate , la pensii , la invatamint , sa se duca la tot felul de pseudo-cintareti si pancarde cu PSD-NATO si alte chestii ... mie imi este din ce in ce mai clar ca nu vom scapa de riia PSD prea curind. nu mai reuseste nimeni sa-i reziste . primarul Ctei , este un tip care pe vremuri , foarte tinar, scria la ziarul "Contrast" , care tipa tare impotriva Iliescu si FSN la vremea aia...intre timp a fost ales primar , a inceput sa faca multe mizerii, sau sa le numim afaceri ...romanesti, asa ca a fost prins cu usa ...si e la puscarie acum?...nu binenteles... a intrat la PSD , iar acum ziarul; lui Mazare latra de pe prima pagina propaganda PSD . o riie imposibila asta sunt Iliescu, nastase si toata clica lor de nemernici care intareste rindurile zi de zi. O tara fara viitor asta devine Romania cu ei. Si alta ordine de idei :Nu le pasa nici ca pun in pericolul Rom de a intra in n ani in UE , continua cu coruptia si injustitia, si privatizari aberante. Tocmai am citit niste ziare romanesti si mi s-a facut scirba... si ce ma enerveza cel mai tare este ca oamenii nu par sa inteleaga si ce scandal, ce prostie trebuie sa se intimple ca sa se trezeasca?!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cateva zile fiica-mea s-a indragostit de un canal rom.cu muzica si n-am ce face am ajuns sa fiu la curent cu melodiile la moda...e una care zice cam asa: Cantecul acesta-i despre noi E un cantec despre vaci si boi De la tara... Cu carute colorate In care trec tigani Si canta "Pe la spate" etc. NO OFFENCE!!! Anca si bebelina Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor asta-i realiataea romaneasca de peste 200(doua sute) de ani. La asa popor, asa conducatori; ei isi fac jocurile(dar pe termen scurt, ca mai mult nu-i duce bila sau nu-i lasa clica cu care s-au inhaitat) si restul savureaza "extazul momentului" : ce-i trebuie chelului? cumva tichie? intrebati in cercul vostru de cunostinte autohtone si va veti lamuri; daca cumva cineva sesizeaza absurdul situatiei insistati cum poate generaliza acest absurd si.... cred ca va va ajunge. Deh!!!! Astia suntem noi romanii: si-n caruta si.....pe langa drum, dar cu FRUNCEA SUS "Nevoie Mare". Nu mai este nimeni ca noi; de nu crezi vezi cazul "Bivolaru", Pardon "BivolaruL" toti avem cate-un corn mare la care nu renuntam Usor! Cu stima, Nick
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...