Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce sa fac?


Recommended Posts

prietenul meu are o amica pe care a cunoscut-o inainte sa fie cu mine. atuci cand s-a despartit de "fosta",ea a stat la el cateva zile si l-a consolat. nu stiu daca au facut ceva (sex),el mi-a zis ca nu,dar stiu ca au dormit in acelasi pat. ea este mai mare decat el cu 10 ani parca si are si un copil. asta a fost introducerea.acum sa va zic problema.ea ii tot scrie mail-uri in care ii zice ca ii este dor de el.nu sta in acelasi oras cu el. acum o luna i-a zis ca vrea sa-l vada si vroia sa vina la el. eu stau cu el ,dar o luna nu am fost acasa.nu stiu daca ea stia. deci,voi daca ati stii ca ea il cauta si ii zice ca i-e dor rau de el,ce ati face? eu nu i-am zis lui ca am vazut mail-urile ,dar l-am intrebat daca a mai vorbit cu ea si mi-a zis ca nu. a mintit! astept pareri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Departe de-a fii ironica, dar nu crezi ca-i aiurea, sa vina la voi? Ce-o sa faceti, o sa impartiti patul? El este cu tine acum, nu? Inca o data, subliniez, ca nu-s sarcastica, dar ce vasta ai, de crezi in asemenea povesti? Hihihi, fosta, actuala, menaj-a-trois? Ce-i asta? Personal, as discuta cu el si i-as spune despre amica ce-l cauta, ca el sa hotarasca de doreste sa fie/sau sa consoleze iubiri trecute. Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cam de cat timp sunteti impreuna? ai depistat cumva la el ceva nostalgii? Eu zic sa nu -i raspunzi tu .Mai bine spune-i lui ce simti.S-ar putea sa iasa urat daca constata ca i-ai invadat intimitatea .Daca spui ca ea l-a consolat dupa despartire inseamna ca el a cam suferit dupa ea .Cine a vrut despartirea si de ce? Bafta [flo] anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Garofitza
Departe de-a fii ironica, dar nu crezi ca-i aiurea, sa vina la voi? Ce-o sa faceti, o sa impartiti patul? El este cu tine acum, nu? Inca o data, subliniez, ca nu-s sarcastica, dar ce vasta ai, de crezi in asemenea povesti? Hihihi, fosta, actuala, menaj-a-trois? Ce-i asta? Personal, as discuta cu el si i-as spune despre amica ce-l cauta, ca el sa hotarasca de doreste sa fie/sau sa consoleze iubiri trecute. Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
nu stiu daca asta a fost intentia ei,sa vina la noi.de fapt sigur nu a fost,ea nu ma suporta de multe ori am avut discutii aprinse in care incerca sa ma convinga sa plec si sa il las. de discutiile astea stie si el si chiar le-a citit (pentru ca au fost pe ymsg). nu neaparat cred,dar el se ascunde de mine cand vorbeste cu ea (la tel.), sau daca sunt si eu de fata ,devine oficial. am destui ani. 25. mail-ul e al lui,iar eu l-am "violat" (nu vreau sa imi spuneti ca nu e moral ce am facut,pentru ca am motivele mele sa ma indoiesc de sinceritatea lui). da,Andrada,mailul trimis de el ,ca raspuns la :"mi-e dor de tine si vreau sa te vad ",a fost: "pai atunci vino".iar ea i-a scris :"nu pot veni maine ca ....,luni e prea tarziu?".la asta el nu i-a mai raspuns.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puiule viata e scurta ca sa ti-o complici.Daca vezi ca ei doi nu se pot dezlipi... si tin legatura, tu ce rol ai atunci?Daca mai spui ca stati impreuna ..il speli(joci rolul de sotie) ce cistigi de fapt?Din cite am inteles nu sinteti casatoriti, nu? Lui sigur ca-i convine, dar eu zic ca ori renunta la "madam"..si ramine cu tine, ori altul la rind, ca timpul trece si viata e scurta.Asculta si parerea altor fete, vezi ce zic si ele, si ia o hotarire.Nu astepta prea mult...se ajunge la dependenta...si apoi patesti ca mine!Te trezesti ca au trecut anii cei mai frumosi si nu te-ai ales decit cu ...experienta!Suces![majoreta][majoreta] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oare numai eu am inteles sau numai eu NU am inteles? Amica e o amica, nu e fosta lui. Deci tipa e prietena de suflet si l-a consolat la despartirea de fosta (asta fiind alta,iesita din schema). Fata noastra, Biancat, nu intelege de ce ea ca AMICA scrie mailuri de dor si jele,ca daca e doar amica nu se cuvine,nu? Mai vrea sa stie daca ea (AMICA) a fost la ei acasa acum o luna in timpul in care ea (Biancat) a lipsit de acasa. Si acum citind emailurile tipei, Biancat vrea s-o traga pe respectiva de limba, asa afland,poate, daca cei doi s-au vazut. Biancat,am inteles bine? (Oricum e cam tarziu asa ca nu ar fi exclus sa bat campii cu gratie) Eu in afara de interpretarea de mai sus nu am ce sa zic,decat ca nu te sfatuiesc sa-i scrii ei ceva ca venind de la el pentru ca automat cand el va afla vei avea scandal, fie ca intre ei e mai mult de prietenie,fie ca relatia e pura si nevinovata. Urmareste mai departe si procedeaza cu diplomatie. Laura si papusica din burtik (34 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by biancat
mailul trimis de el ,ca raspuns la :"mi-e dor de tine si vreau sa te vad ",a fost: "pai atunci vino"
Pai daca el o cheama pe ea, e cazul poate tu sa pleci. Asta in cazul in care nu esti OK cu varianta care ti-o zicea Garo Succes si putere, Andrada L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...