Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamica de mai-iunie (34)


Recommended Posts

Ei, am uitat sa adaug friptura de miel- buna tare- si ouale rosii si colorate cu vopsea din Ro :)) Irinusha, sa stii ca am gatit mai mult pt pofta mea, sotiorul meu numai friptura a mancat si a ciocnit un ou cu mine,zicand "Cristos a inviat", ca altfel el nu mananca dulce, si mereu rade de mine cand fac prajituri si mananc de una singura, ca zice ca fac cantitati pt o familie intreaga :)) nul tenteaza pe el neaparat mancarurile noastre,tot ale lui is mai bune, da' ne-am invatat unul cu celalalt,si nu insistam ca celalalt sa manance nu stiu ce, de fapt nici mie nu-mi plac specialitatile daneze. pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
dragelor, ce harnicutze furnicutze sinteti voi.... piatra lunii, mmmm, ce mincare buuuuuna ai facut; irinusha, ce gospodina desavirsita, asta da nevasta la casa omului! [il] eu, cum v-am zis, am vopsit doar oua (de toate culorile, ca asa-mi place sa ma joc:)), restul ospatului l-a gatit mama si am avut parte de o friptura de miel grozava, cozonac cum numa' mama-l face:), varza rosie si rulade cu nuca si cu mac si desigur, oua cu sunca si hrean - ne-am ospatat in toata regula! si ca o surpriza, a facut mama salata de vinete cu rosii si ceapa, ce buna a fost.... [yum] irinush, stai cuminte, ca vine puiu' tau exact cind ii e timpul. mie asa mi-au zis ' 37 saptamini implinite' sau, ma rog, 35 de la conceptie. da' tu esti aproape acolo, hai-hai [pup]. bine-ai facut ca ai pregatit gentuta. uite, eu azi imi montez partea imobila de la scaunelul de masina pe bancheta din spate, curat masina si-mi pun si gentuta gata pregatita cu de toate acolo, sa fie! eryka, las' ca vine mama si sora ta si-atunci tine-te de vorbe si risete si schimburi de pareri, hai, c-o sa fie asa bineeeeeeeeee [pup].... azi mi-am luat liber, dar trebuie sa termin un raport, nu prea am chef de el... fac ce fac, ma invirtesc ca o ratusca pierduta pe-aici, uite, e trecut de prinz - da' am si dormit pin-la 10!!!!! uuuuuu, shhhhhhhhh [:)]. ascult mozart si am o buna dispozitie desi afara ploua cu galeata, nu stiu, parca ceva fain tre' sa se intimple - si daca mai am de asteptat un pic-pic. la voi e deja tirziu, nu mai sper sa va 'vad' pe-aici. poate miine (uf, miine am o zi lunga si grea). mona (cu lia mica in burtica - "37+" saptamini)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADEVARAT A INVIAT! Sper ca ati petrecut bine si frumos cu toatele si n-a nascut nici una inca... Nally, iti tinem pumnii ca parca te duceai la spital azi! Fetele din Bucuresti... va duceti azi la Municipal la curs sau nu credeti ca se tine? Maria - 35+ saptamani - baietzel [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...