Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamica de mai-iunie (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am uitat sa va laud burticutele. Sinteti tare dragute in poza. Eu sint intr-o dilema. Pe 24 trebuie sa merg la cununia civila a cumnatului meu care va avea loc la socrii mei. Am cerut voie la doctor si mi-a zis ca pot sa merg (sint cam 100 km pana acolo), insa acum mi-am dat seama ca nu am in ce sa ma imbrac. Eu in ultimul timp m-am imbracat numai cu blugi si mai aveam un sarafan, dar nu stiu daca o sa mai imi fie bun atunci. Si mai am un alt sarafan, dar imi este inca f.f. mare. Si eu in ce ma imbrac ??? [bang] Off, daca-mi arde de petreceri .... eh, daca nu reusesc nimic cu sarafanele, ma duc in blugi si gata ... asta e ... oricum n-o sa se uite nimeni la mine. Mihaela & bebe Horia (32+ saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anacami - eu de ex. am ajuns acolo cu iubitul meu pe la 16,30 [:D], de eram nerabdatori... unde mai pui ca faucesm botic cu o seara inante la tati ca nu mai vroia sa mearga, avand o zi destul de plina la birou... da' l-am convins si am mers...[:D]... si numai bine ca nu s-a tinut![bang] au venit si fete dragutele intr-un suflet, cu gandul ca intarziasera... asa am asteptat pana pe la fara 20 si am hotarat de comun acord sa plecam! Mai erau 5 fete si un tatic care asteptau sa inceapa cursul! Dar dupa cum va dati seama ca noi fetele nu ne plictisim prea repede mai ales cand incepem sa vb de bebitzi! [:)]Nu a fost asa de nasol... Pentru tatici a fost ma asa... Oricum a fost frumos pentru ca ne-am intalnit in carene si oase si nu numai aici pe forum! [flo] [pup] Nally [gravi] 35 saptamani si [baietel]din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi cam face netul figuri! Pana postez ceva voi ati mai pus cateva intrebari si am ramas in urma! [:)] Nu stiu daca se mai tine saptamana viitoare cursul... Dar cel mai bine apelati la numerele de telefon date de Anacami pentru a afla mai sigur! [pup] [flo] Nally [gravi] 35 saptamani si [baietel]din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...