Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cura de slabire dr i. moraru


Recommended Posts

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cura consta din 4 tipuri de pastile(spirulina&chlorela,ortosiphon,guarana,ceai verde) care se iau din fiecare cite 2 pe zi.Au actiune diuretica,stimuleaza arderea grasimilor si hipolipemiante. unele aduc aport de oligoelemente.Trebuie combinate cu un regim alimentar din care se evita grasimile.Se maninca fructe legume ,lactate si carne de pui,vita sau peste. eu acum o incerc dar pt ca sint oarecum contra timp vroiam sa stiu daca sa ma culc pe urechea bleaga sau sa tin si o cura care stiu ca da rezultate! Când apa-þi ajunge la gurã.....CAPUL SUS! Matia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca e o dieta bazata pe pastile, cred ca da efect atata timp cat o folosesti. Probabil vei atinge efectul scontat, dar sfatul meu e sa-ti schimbi si modul de alimentare intre timp, cu unul cu care sti ca poti trai toata viata si care te ajuta sa menti efectul. "Un om nehotarat ajunge la fiecare pas pe pragul unei alternative, adica in situatia de a vedea ca este intr-adevar o fiinta libera. Un om hotarat este lipsit de acest neajuns." Lucian Blaga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu tot respectul , dar eu nu cred in curele pe baza de pastile , sau , daca intr-adevar as vrea sa incerc as cere mai intai parerea unui dietetician . Sper sa dea rezultate , depinde de persoana ! Da-ne de stire . Eu intre timp [hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...