Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sani foarte mari


Recommended Posts

Buna fetelor, Si eu port la sutien 90.Intotdeauna am avut sanii mari.Pentru mine insa mereu a fost un motiv de mandrie.Cu sutiene adecvate si bluze decoltate poate constitui un atu.Eu una sunt mandra ca am sanii mari.Si sotul meu apreciaza asta..:P In alta ordine de idei..dupa ce am nascut primul copil..s-au marit..cat am alaptat..au fost mari..apoi am revenit la sutienele dinainte.Dupa a doua nastere..iarasi f mari..iarasi au revenit..bine revbenit inseamna back la 90 ..insa nu ma plang imi placee de mione asa cum sunt. Niciodata nu as vrea sa-mi micsorez sanii.Niciodata. KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu prea am ce amanunte sa va dau, stiu doar ca si i-a micsorat la recomandarea medicului si ca nu a trebuit sa plateasca pentru ca si-a facut operatia nu din motive estetice ci de sanatate. Se simte bine cum am zis si e fooarte multumita cu ea insasi. Nu mi-e prietena, mi-a fost colega de serviciu in urma cu cativa ani. Nici ea nu a povestit multe si nici eu n-am intrebat. "Un om nehotarat ajunge la fiecare pas pe pragul unei alternative, adica in situatia de a vedea ca este intr-adevar o fiinta libera. Un om hotarat este lipsit de acest neajuns." Lucian Blaga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey gagici....io ma gandi asa intr-o doara ca daca va faceti voi operatii de micsorare sa-mi dati mie "" resturile" ....ca si-asa am niste tzatzulici mici [:D][:D][:D]! Ce ziceti? Ca la mine sanse nu sunt sa mai creasca decat macar un numar cand oi alapta ( sper) si in cazu asta ajung la B ......hihihiiiihihihii! ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liliana csaki
Azumi, tocmai propusei mai sus, asa ca eu iti dau prima.
Si io si io!K de la 85 cupa D,chiar si E(depinde de model),am de unde frate! Io una,desi nu gasesc sutiene sa-mi placa,nu gasesc tzoale sa ma cuprinda,tot nu mi-as face operatie de micsorare,nus de ce,nu as putea!Nu k as avea si banii necesari![bang] Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, si eu am 90-95, cupa dublu D. Dupa ce l-am nascut pe Alex s-au marit mai mult, am alaptat vreo 2 ani,apoi s-au micsorat la forma initiala. Prea mult nu s-au lasat, acu' ca-s insarcinata din nou, o iau de la capat. Cum sa-i micsorez? Nici prin gand nu mi-a trecut. Sunt mari, sunt (inca)tari, nu am vergeturi pe ei, gasesc sutiene pe masura, si ca si Korinna, ma mandresc si sunt multumita cu ce am. Numai bine! Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, daca tot veni vorba, de unde va cumparati voi sutiene "mari"?? Eu port 75 C, dar mi-ar veni mult mai bine un D, insa nu gasesc, si-asa gasesc destul de rar si C. Nu am nici un sutien din care sa nu-mi "iasa" [bang][bang] din cand in cand. Ziceti-mi si mie un magazin sau o firma mai dotata!!![:D][:D] Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feteor...multumesc pt raspunsuri. Nu credeam ca sunteti atatea care sa va confruntati cu aceeasi problema. Credeam ca predomina cele cu sanii mici...Hihi. Dar se pare ca suntem destul de numeroase... Lasand gluma la o parte cred totusi ca avem o mare problema. Pe langa faptul ca nu-mi gasesc sutiene bune care sa-mi si placa decat o data pe an..ma si enerveaza ca numai in casa ma pot scapa de "nenorocitul" sutien. Nici macar pe baza de comanda nu reusesc sa-mi cumpar aici in capatul de tara unde ma aflu.... E o adevarata pacoste. Dar incurajarile voastre sunt bine venite.... Sper sa fie bine si pe mai departe ca daca nu o sa cedez nervos.[bang].. O sa infiintez un magazin cu lenjerie intima XXXL. Sper ca cele cu sanii mici sa nu se simta ofensate, dar eu asi da de la mine la toata lumea ca m-am saturat de ei.... desi sotul meu nu cred ca e de acord cu mine...Haha. Va pupic, Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi cumpar sutienele de la Victoria Secret. Sunt scumpe, in jur de $ 32.00 bucata. Uneori le gasesc mai ieftine de genul 2 pentru $ 36.00. Dar MERITA, de 2-3 ori pe an, sa-mi cumpar cateva sutiene. Au de toate culorile, modelele, imi sustin "greutatile". Sutienele modeleaza pieptul si arata bine cu orice tricou, rochie, bluza. Cu bretele in X, sau ascunse, cu cupe pline, dar fara paduri, sa-mi ridice sanii,nu am nevoie Sunt f. multumita. Apoi eu una nu port sutien decat daca ies pe strada, in casa stau fara. Acum decand am mai avansat in sarcina, mai stau cu el prin casa, dar nu prea des. De asemeanea, se gasesc sutiene speciale de alaptat, din bumbac, ce-s bune si alea, am cateva. Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda,in Bucuresti mai poti gasi la Triumph sau la Marks&Spencer(cred ca si englezoaicele se confrunta cu "problema" asta ca la ei am vazut o multime de modele super si pentru marimile mari).La noi insa gasesti un model sau doua, bune si alea.Eu am cupa E asa ca de cate ori prind ocazia imi fac "stocuri". http://community.webshots.com/user/lilianacsaki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...