Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

Mog, nu este niciodata 100% sigur. La noi a fost la fel. Intai a fost cred ca e baiat, apoi a fost sigur e baiat. Si ne-a aratat si de ce zice, ca se vedeau toate cele. Oricum, chiar si asa nu este niciodata 100% sigur. Roxana 2, ma bucur ca mai stim vesti de la tine, chiar ma intrebam de ce nu mai zici nimic. Felicitari pentru cumparatori! Care e urmatorul pas? Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by anna maria
P.S.:Poate o fi zona de vina,ca sunt moldoveanca?
[pup] io satz treaca nerfii nerfosi, ok? in cazul asta fetilii n-ar tb sa ma bage in seama nici pe mine. io-st munteanca get beget da' sosu plecat-a noua din vaslui si cu sergentu' 10 :-))))) dej cupilu nostru e jumi juma :-)))))) da' nu bagai de seama daca imi raspund fetele tot jumi-juma:-))))) o zi buna la toate lumile! PS: mei de cin am aflat ca tre sa dorm pe stanga nu mai poci neam... "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt bine, am fost super stresata cu casa. (am dat avansul in partea cealalta, si trebuie sa avem si restul de bani in 2 saptamani) - se tot perindau oameni in casa si spuneau cat de frumos arata, cum o sa ne sune etc - si nici un raspuns... Si am avut si niste zile mai pline la serviciu, plus ca imediat ce suna vreun "vizionar" zburam acasa sa-i arat garsoniera. Suntem intr-o mare forma de suturi:)... Stateam sambata pe fotoliu, langa tati, cu cana de cafea (calda) pe burta si a inceput buburuza sa dea cu suturi de mai avea nitel si o varsa... Ne-am distrat. Mai avem de incheiat contractul la casa noua, trebuie sa o eliberam pe asta (sa ne mutam TEMPORAR - IUPIIII) la soacra'mea si sa incepem sa renovam "vastele apartamente" in care sunt convinsa ca o sa ne pierdem (dupa ce am convietuit intr-o camera 2 ani, sa vezi acum ce jucam v'ati ascunselea pe holuri...) MIha, esti bine acum? Hai ca v-am zapacit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana 2, schimbarea la mai multe camere o sa va aduca numai "bucurii". Ai sa vezi ca jocul de-a v-ati ascunselea chiar e interesant [:D] Felicitari inca o data, sper sa traiti numai clipe fericite in noua casa si iti mai urez rabdare pe perioada temporara cu mama soacra Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatala burtici! Neica ...am un paaaat!...Da' am un paaat! Maaareee!...A umplut dormitorul si ma nerfa ieri seara, insa in dimineata asta zau ca nu mai gandesc la fel! Mai are loc un patutz si gata! Dar ce ne trebe mai mult!? Ca de aia e dormitor! Ce aveti bre cu regiunile din patria noastra minunata?! Io's olteanca de la mama ei! Comenteaza cineva?!...[:D][:D] Alice...felicitari pentru apartament/garsoniera! Alina, tu ziceai ca parca nu mai misca Bradut asa tare?! Ma concentrai aseara si parca mi se paru ca nici buburuza mea nu mai da din picioare asa mult. Da des, dar putinel...Cre' ca doarme mai mult si viseaza! Noi inca suntem stresati cu numele. N-am ajuns la consens!...hihihi Hai sa avem o zi excelenta! Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tizo mama ce bine ca vii numai cu vesti bune!!! sa stapiniti sanatosi vastul apartament si sa va aduca numai liniste si bucurii!!!! aoleu stati ca peste 2 saptamini incep si eu cu santierul (ce optimista is azi). Monicule bun mama patul ala mare, nu? si noi luam unul....sa ne ajunga!!!![:D] ia potoliti-va mama cu dormitul in stinga-dreapta ca asta e mai mult stress dcit trebuie...si eu ma rasucesc pe toate partile, chiar il pacalesc pe ghindu' sa dorm un pic pe burta....(ce mama denaturata mi-s....), doar un pic, asa, sa imi fac moftu'. Miha tre' sa fac transferul pe .wmv si cam am treburi pina peste cap, am sa incerc sa il conving pe mindrul tata sa se apuce de treaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...