Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu da lapte, e cam proasta!! Cred ca ne reprofilam pa oi si capre!...hihihi Andreea, ce sa ma obisnuiesc, ca m-am imprietenit cu patu' din prima noapte!...hahaha...Omu' cel putin e in extaz! Alina, nu dau cu rosii, ca acu' nu sa poate dar previziunile sunt de bun augur, primul lucru dupa pe care l-a facut omu' a fost sa-l "hatzane" putin sa vada daca rezista la shocuri![:D][:D] Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru flacau leeloo!!!Bebeii nostri sunt bine,ceea ce conteaza cel mai mult. Eu ce sa mai zis de flacaul meu ca la 18 sapt. avea 300 gr. si 14-15 cm lungime????De fapt,nici nu are cu cine sa semene micut,ca doar amandoi suntem inalti (eu am 1,78m).Iosup a fost tare hazliu cand mi-a zis ca e precoce ca tacsu (de unde stie oare?),atat in dimensiuni cat si ca miscari (adevarul este ca s-a inscris deja la Liga profesionista de box).Cred ca o sa fie un barosan la nastere.Norocul meu este ca s-a asezat pe partea stanga,asa ca m-am scos cu ficateii. Prefer suturile decat liniste. Monique
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, felicitari pentru voinic, e un grasunel! si lasa ca ii gasiti voi si nume, Iosup te-a intrebat de nume pentru ca vroia sa-l scrie pe foaia aceea, la noi asa a scris "sex - feminin: IULIA" vad ca si tie ti-a placut de el, super om, nu? Monica, vad ca va ganditi la rezistenta patului ...aveti ganduri mari sa inteleg [:D][:D][:D]! si noi avem tot o imensitate de pat si cand l-am cumparat am zis ca ne pierdem prin el si vara chiar asa se intimpla Roxana, firma se numeste Istarom (au sediul pe langa Mall), nr tel: 321.43.26; 322.39.44 si ii gasesti si pe net la www.centrale.ro! Nicole [gravi] 24+ saptamani 26 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun de ce baietu' meu a ramas fara nume. Tocmai cind ma impacasem si eu cu ideea ca se va numi Luca si doar mai cautam un nume sa rimeze cu asta si cu numele de familie cind - lovitura de teatru - prietena mea, care e cu 6 saptamini inainte s-a hotarit sa-i puna numele baietelului ei Luca... Si eu si Vali (sotul) am ramas masca... prin urmare de cind am aflat asta cautam de zor alte nume care sa ne placa si care sa se potriveasca... Gabriela [gravi] saptamina 24 DPN 25 iulie 2004 Dr. Florina Mihalache - CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata....si sa aveti o zi de primavara frumoasa anna maria - nu trebuie sa te superi , eu cred ca e normal, si eu daca as fi foat acasa as fi avut mult mai multe de discutat cu fetele cu care mai ma si vad...dar asa am departe, stau, citesc, mai postez- se intimpla sa nu 'comenteze'nimeni, dar daca intreb ,atunci mi se raspunde. Atita stiu ca TOATE fetele de aici sunt extraordinare ...drept dovada cit de unite au fost toate la patania Mihaelei cu Dr Dragan .( si nu numai ) Deci....nu cred ca e o suparare ca ne mai abatem de la subiect , ne vaicarim,ne lauidam cu puii nostri/case/shopping sau disparem ptr o vreme ca ne-au pus la punct unii ( Lia) ...important este ca suntem aici ptr toata lumea cind e nevoie. Iti urez sa ai o primavara frumoasa si te asteptam in continuare. Multumesc fetelor pentru felicitarile bb meu.....dar am o singura RECTIFICARE Roxi....ok..fotbalist dar la Arsenal..altfel avem belea in familie!!! Si tu Nicole...stiu ca zici ca e fetita...ce 41 la picior o sa aibe ( nu poate sa-mi iasa din cap) Roxana2 felicitari ptr reusita cu casa...e mare lucru si bucura-te de cea noua ...iar partea cu soacra trece repede cind te gindesti ca e temporar . Andreea stiu ce bine e intr-unpat mare...din asta am si eu in Buc.din pacate aici nu asa de mare si tare ii mai simpt lipsa. Bafta multa azi la dr....tinem pumnii!!!! Mihaela - multumesc ptr urari, sa fiti si voi sanatosi si sa stii ca te-am admirat tare mult de cita stapinire ai dat dovata de la eco pina la cerclaj ! Bravo tie ! Ai de gind sa 'treci' pe la madam D sa-i dai o sapuneala? Eu m-am gindit ca sa-i stricam asa programul ptr o saptamina...adica sa sunam la cabinet...sa facem rezervari ...si sa nu apara nimeni...asa citeva zile - o saptamina!!!! Doamne ce rea sunt .... Gabi cu baietelul-fara-nume ....nici noi nu am apucat sa ne gindim la nume ...asa ca au grija prietenii care vin cu variante. Dar mai e timp ! Felicitari ptr dolofanel ..ce mult as fi vreut sa mi-l fi cintarit/masurat si pe-al meu ieri....dar si asa sunt in extaz !!! dr mi-a spus ca are o fata tare frumoasa ( pai seamana cu taica-su) Mani -[gravi]22saptamini 36ani, Dr Adam, 4Aug 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...