Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

[flo]Bravooooo pentru Gabicu!!!!![flo]Sa-ti traiasca ghindutzu!!!Ma bucur atre pentru colul tau cel ascultator.Abia astept sa ajung si eu la control sa vad ce a mai facut pe acolo( despre col vorbesc). Bunny, o idee buna....Ma tenteaza! Alinuc, ce faci iubitoi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Off,Bunny,cat despre stapanirea mea.....daca m-ai fi auzit cand am iesit de la Iosup,n-ai mai fi spus asta!Dar optimmismul meu este datorat 100% voua.M-au linistit fetele cu cerclaj facut si voi toate de altfel.De-aia o contrazic pe Anna si zic ca suntem unite (eu sunt un pic mai ferma) si ca oricine are o problema va beneficia de suportul si caldura grupului.Na,ca m-am racorit si eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole, m-am uitat si eu la centrala. Am un prieten bun bun care lucreaza la reprezentanta Vaillant (nu la distribuitori ci chiar la firma nemteasca) si care mi-a zis ca tipul ala de centrala este produs in Italia si tehnic vorbind nu este stralucit iar problema cea mai mare in Romania este ca nu au service bun si se intampla sa iti cada si sa nu aiba cine sa ti-o repare. Sa nu crezi ca vreau sa te conving sa nu o iei (pentru ca pretul este cu adevarat bun - asta mi-a zis si prietenul asta al meu), dar ma gandeam sa stii toate aspectele inainte de a face o investitie. Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, buna. Anna, Mihaela are dreptate. Nu stiu cu ce te-am suparat. Cred ca daca ai avut intrebari si nu ti s-a raspuns la ele a fost doar din greseala nu din rea-vointa. Io am o vorba: cearta-ma, dar iarta-ma.[flo] Sper ca o vei putea aplica. Si io am pat urias. Si vorba lu' sosu': am crezut ca daca luam pat imens o sa am si io loc in el...[:D] Gabi, [bis] pentru voinic. Io abia astept sa ajung pe 14 la eco. Asa ma mananca... Roxa2, felicitari pentru casuta! Si nervi tari pentru renovari... Mai stiti ceva de Maria? A facut amnio? A repetat triplul? Sau am pierdut io ceva stiri? Dana M [gravi] 24 saptamani 29 ani si 8 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io propun sa strigam catalogul...acum inainte de sarbatori...ca pe urma cine stie cand ne mai strangem, care la un miel, care la un cozonac...care la un pahar de vin, hic!!...hehehe Papadie, pana la urma faci cerclaj!? Succese maxime si sa ne dai de stire cum iti mai e! Liliana iar lipseste de la raport, anas34 nu a mai dat nici un semn de viata, anapharm...si deja lista e prea mare ca sa mai zic...:) Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danule tu cam intinzi gluma cu absentele......iar te omoara astia cu trebile la munci? vrei sa vina comitetul la ei?? si ai grija cum "te maninca" pina ajungi la eco, poate iar te pune la ingrasat (nu ca ar fi vreo noutate - a propos, cum stai cu graficul?) Maria a repetat joia trecuta triplul si asteapta acum rezultatele care vor fi gata pe 14 aprilie. Mani INTENTIONAT am zis de Manchester....ce, sa fiti trei la fel in casa?[:D] Nicole are dreptate Andreea despre centrala, immergas-ul e mai jos in ceea ce priveste calitatea....asigura-te la service!!! azi e o plictiseala la mine de zile mari.....mi-e leneeee.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, referitor la centrala ...stim ca nu e o marca prea buna, sambata a stat Alexu meu vreo 5 ore pe net ca sa citeasca detalii tehnice, si am ajuns la concluzia ca Vaillant, Junkers si mai era o marca sint cele mai bune, noi oricum sintem in dubii pentru ca centrala din oferta are o putere termica de 23 kW, iar noua ne trebuie una de 30 sau 34 kW, la cat sint eu de friguroasa sint in stare sa-mi pun un calorifer cat camera [:D][:D][:D], iar cei de la firma asta cu "pachetul" au spus ca putem sa alegem orice centrala, nu e obligatoriu sa o luam pe cea din oferta ... si noi vrem sa luam ceva bun, asa ca mai studiem piata! zic si eu ...cand strigam catalogul ???? Cori, pe unde ne esti? Dana, te mananca rau? ca si pe mine ...abia astept sa-mi studieze Iosup colul, o sa-l iau din prima cu "dorinta" mea de al vedea si studia [:D] Nicole [gravi] 24+ saptamani 26 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bei, mancarimea e pe baza de paranoia. Si asa de tare ma mananca, ca mi-am facut singura neste "vizualizari" superficiale cu neste materiale desenate alaturi... Pentru cele cu imaginatie bogata nu mai comentez... Si absenta se concretizeaza in faptu' ca de dimineata dau rapoarte (parca as fi in armata!). Dana M [gravi] 24 saptamani 29 ani si 8 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...