Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

Pai,daca n-ati fi voi,eu nu as mai avea cum sa-l mai trag pe sot de la Calculator,nu mi-as mai tine evidenta saptaminilor,n-as mai avea pe cine incuraja si felicita,n-as mai ride de una singura prin casa de toate cite va trec prin minte(referitor la ghindoci),n-as mai avea cui spune ofurile...si multe altele. Insa un singur lucru e adevarat din ce am spus acolo,ca nu voi mai intra(cel putin atit de des)pe forum.Asta pt.ca de Pasti merg la soacra mea si ramin acolo vreo doua-trei luni,cu Teodora,ca imi este tare bine acolo(sta la casa)si are cine sa ma ajute,si Teo e super incintata.Oricum,cind voi putea,voi mai intra intr-un internet cafe,macar sa va salut,caci intentia mea e sa ma intorc pe la inceputul lui iulie,daca totul merge bine cu sarcina mea.Dar,promit sa pun poze ori de cite ori facem(si se intimpla destul de des)! Inca o data,va iubesc si iertare daca am suparat pe cineva cu gluma mea! [mamica]Teodorei[gravi]in 21 sapt. ana maria,DPN 15 august,dr.Mihaela Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Anna, da stiu ca ne-ai "pacalit" pe toate ...eu eram in ceata, chiar nu te intelegeam! Alina, ai un copil cuminte, sa nu te plangi ca imediat iti gaseste ficatul si sa vezi placere! pe mine ma loveste peste tot, pe unde are ea chef, cred ca are jucariile imprastiate prin toata incaperea (burtica), stiu ce ma asteapta! Papa, eu zic ca ai avut dreptate atunci cand ai "vorbit" cu Lia, daca ea nu a inteles si s-a suparat ...nu are motive de suparare, adica unele dintre noi chiar avem probleme (cum ai fost si tu, inteleg foarte bine prin ce ai trecut) si nu sintem atat de speriate si panicate sau daca sintem atunci incercam sa nu le speriem pe celelalte ! Nicole [gravi] 24+ saptamani 26 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea mama Papa zicea ca nu ii face cerclaj, ci ii pune un dispozitiv ca un inel de cauciuc elastic ce ii tine colul strins. am citit si eu despre dispozitivul ala, daca gasesc va dau si voua link-ul, ca e interesant. Alice, da, ar trebui sa iei medicamentele in luna aia....in mod normal nu e asa dar te trezesti cu o farmacista mai speriata de bombe...[xx(] Anna, distractie placuta la casa dar mai anunta-ne si pe noi cum esti, da? (auzi, de cind o coci pe asta cu pacaleala, de la 1 aprilie?)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzam, tizo ! Luna in curs, adica luna emiterii retetei ? Ca mie mi-a dat-o pe 22 martie, si sa inteleg ca mai o pot scoate pina pe 22 aprilie, ca al naibii medicament este si scump, si mi-a si dat doua cutii !!! Zici ca la mine s-au strins toti hemoroizii din lume (doamne fereshte !!!!) In alta ordine de idei, m-ati cam speriat in ultima vreme tot citindu-va despre contractii, coale scurtate, cerclaje ... mie doftorita mea nu mi-a spus mai nimic despre asta, adevarul e ca nici eu nestiind nu am intrebat-o ... oricum, eu una dureri nu am, iar nospa nu as vrea sa iau degeaba ... doar din cind in cind, in partea stinga jos, se face asa ca un ghem mititel si tare, si apoi imi trece ... Iar mai nou m-am ales si cu arsurile din capul pieptului ... daca stau s-o cred pe mama cu crescutul parului la bebitz, inseamna ca pina in luna a noua o sa aiba o claie, mama-mama !!! Alice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa ceva,Roxy!Dar nu prea stiam ce,ca trebuia ceva care sa nu va sperie(gen:ca mi s-a facut rau)si sa va ingrijoreze! Pina ce plec mai sunt vreo trei zile si mai vorbim,in plus joi merg sa-mi vad odorul si sa-l trag si io'pe caseta! [mamica]Teodorei[gravi]in 21 sapt. ana maria,DPN 15 august,dr.Mihaela Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...