Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

Maria, ce bine ca mai dai si tu semne de viata,ti-am dat si PM,eram ingrijorata.Vezi cu intalnirea aia....Cred ca totul va fi bine in final,ai sa vezi.De fapt,si eu sunt putin paranoia acum cu niste dureri de burta care nu trec nici cu Nospa,de fapt simt ca o presiune nici nu stiu cum sa descriu. Sa-ti traiasca sotul si la mai mare! Pupici, Monique
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Maria, iti tin pumnii si ai sa vezi ca o sa fie bine ... stiu cum este cu rezultatele astea de la triplu test, si eu am stat ca pe ace pina le-am luat, dar mi-am impus numai ginduri bune !!! Cum imi dadeau tircoale idei negre si fel de fel de poveshtiri din cripta, imi dadeam palme imaginar si imi spuneam ca ma agit degeaba, pentru ca bebe al meu este cel mai frumos si sanatos bebe !!! Fii optimista, va fi bine !!! Alice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Maria, imi place optimismul tau! De role, io cred ca putem incerca - le luam si pe Cori cu Mara - da' ar trebui sa megem undeva unde au perne pe pista sau nu e lume deloc! Da' nu vrei matale sa astepti pana prin septembrie? Si atunci iesim cu bebeii si cu carucioarele? [:D] Ai grija de tine si ai sa vezi ca totul va fi bine! Tinem pumnii stransi! Dana M [gravi] 24 saptamani 29 ani si 8 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papa, eu sper totusi sa nu te incomodeze gogoasa la mers [:D][:D][:D]! sau poate doar atunci cand ai chef sa te plimbi vreo 4 ore prin oras ...?!? tare bancu'[:D] Alice, tinem pumnii maine la eco, te asteptam numai cu vesti bune si cu sexu'....copilului, ca trebuie sa coloram lista! Maria, nu te mai stresa, mai ales acum de sarbatori, o sa fie bine si asa cum deja se stie TINEM TOTI PUMNII pentru tine si bebe !!! fetele, voi nu stiu daca asa simtiti ...dar eu simt ca toate vom ajunge cu bine pana la termen si vom avea bebei sanatosi si voinici[bis][bis][bis]! Nicole [gravi] 24+ saptamani 26 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce dana, ti-e rushinica cu burtica? hehehe, mai glumesc si eu. oricum, eu n-am mers in viata mea pe role din asta (am avut din alea pe 4 roti..si vai de genunchii mei acum, ca au ramas semne de buna purtare) asa ca o sa merg in loc ferit sa exersez:)) Mara sigur stie...Cori, mi-o dai de profa??:)) pupici Maria [gravi] DPN 29 august.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sportivelor vad ca aveti ginduri mari. Alinule tinem pumnii mama. si tie Andreea, parca ziceai de 6.30, nu? Alice inteleg, ti-a dat tratament general de intretinere venoasa dar asta inseamna o luna....asta e. pe mine lenea m-a lovit intens de tot asa ca parca ma uit spre fereastra sa plec.....cred ca mai rabd juma' de ora. Cori tu unde umbli????????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...