Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

Buna gravidutelor! Daca eu nu prea scriu, asta nu inseamna ca nu va citesc. Nu prea scriu pentru ca majoritatea sinteti din Ro si aveti mai multe subiecte comune, va intilniti.... Si eu am intrat in sapt. 20-a si nici o miscare din partea BB-lului. Dar stiu ca la prima sarcina pot simti pina in sapt. 24-a , asa ca incerc sa nu disper. Iren iti recomand Moeciu, Bran. Daca vrei sa vezi poze o poti face la subiectul deschis de mine Romania 2003 (Calatoriile sufletului). Numai bine tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
M-am hotarat sa va mai scriu si eu cateva randuri... putin invidioasa ca sunteti asa de multe din Romania si ca va da-ti intalniri... si eu vreau sa va vad , sa vorbesc cu voi si sa ma i-au la intrecere cu voi "care mananca mai mult!". Tare imi sunteti dragi cu burticutile voastre cu griji, sperante si bucurii. Nici eu nu am simtit bebelusul la prima sarcina decat foarte tarziu cand ma luat la suturi si disperat a strigat "mama bleaga asta sunt eu care misca ... nu gaze sau ce mai crezi tu" ... asa ca stati linistite atata timp cat nu aveti dureri, scurgeri sau alte simtome. Eu sunt in saptamana a-25-a si am o burtica de toata frumusetea. Mi-am facut program si in fiecare dimineata merg la o plimbarica in pas de defilare ca nu se mai poate cu sedentarismul asta din USA. Ma simt bine si sper ca si voi. Alex vrea lapticul asa ca va pup si numai bine! DPN -17 iulie mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Dimineata la burticute!! Azi am o sarcina grea, avem "sedinta" in doi sa alegem numele. Inca nu stim ce va fi-eu zic ca e baiat, sosul nu si nu, ca e fetita lui tata! Pentru baietel e stabilit de vreun an, cand nici nu speram ca voi face un pui, am ales in gluma atunci Matei si Matei a ramas. Dar pentru fata-eu trag cu Roberta (de aici si nick-ul meu), sosul cu Sabina!!! So...azi e consfatuire, in timp ce dragul de el termina smotrul de Paste in casa!! O zi buna! Roberta + BeBe scump din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...