Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

Buna dimineata si de la mine...si La Multi Ani la Florii pentru ieri!!![flo][flo][flo] Roxi felitari pentru grasunel...sa fie sanatos si s-o tina tot asa. Mi-l si inchipui cun statea el cu genunchhii la gurita...si de sforait ...cred ca stiu ce inseamna ( eu nu dor decind a racit J deloc noapte ...recuperez ziua) Marinastiu ca mie mi-a dat sa fac expres analiza ptr rubeola ca nu stiam daca am avut si mi-a zis ca da nu e bine sa faci cind esti insarcinata...dar daca ai avut totul e ok..nu poti face de doua ori. Nicole imi pare rau ca nu te lasa contractiile in pace ...dar sa-ti spun sincer si mie imi e greu dupa ce urc pe aici 3-4 etaje...ar trebui sa stai si mai linistita - TEORETIC e usor de spus, stiu , dar daca vezi ca ti-e rau....nu stiu..Roaga-l pe tati sa te care in brate !!!! Noi ...suntem bine. Ieri am sarbatorit un an de la casatorie- Doamne ce n-as fi dat sa fiu tot acolo - si drept pentru care simbatata seara am fost la masa...eu mai mult am ciugulit iar ieri am fost la cumparaturi ptr bb si tati mi-a luat scaun 'rocky chair' bun ptr alaptat - cadou - l-am dat pe Junior ptr o jum de ora dupa care cine credeti voi ca a stat toata seara? Tati ...in timp ce eu fceam liste de shopping ptr bb ( ca dupa ziua de ieri mi s-a pus pata..cu vremea asta frumoasa, stare buna de ce sa nu le iau de-acum, ca aici pe noi nu prea are cine sa nr ajute ) . Cam atit....va doresc o saptamina buna si frumoasa, sa auzim numai lucruri bune si sa ne bucuram ca cei de la meteo s-au pacalit !!! Va sarut, Marina Mani -[gravi]22saptamini 36ani, Dr Adam, 4Aug 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gabi, bafta multa,multa la eo.Sa auzim numai de bine! Cori, Vita Life sunt in jur de 140.000 /30 tablete. La mine No Spa nu are nici o treaba,e ca si cum n-am luat nimic.Azi si ieri am luat Papaverina si mi-a luat cu mana durerile! Hihi, sunt la birou!!!Nu dati!Stau cu scaunul pe spate si cu picioarele pe birou!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici si La multi ani Floricelelor! Miha bine ai revenit printre noi. Fetelor cele in sapt.26-27 voua va mai misca asa mult bebelusii, ca al meu Bradut s-a cam puturosit de cateva zile. Ieri am cumparat primul mijloc de transport pentru Bradut...un carucior de care sunt tare mandra, ca e cu portocaliu si bleaumarin si desi este un piculet sport, se poate lasa perfect pe spate, deci poate fi facut si Landou. Buny La multi ani fericiti in continuare tie si sotului tau. Alina+Bradut(26sapt)- DPN 12 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina incearca la farmaciile 2na (e una in unirii si altele pe la tineretului si..mihai bravu parca). daca vrei numere de telefon spune-mi. acu' cu indometacinul...eu una sunt cam anti, ca da efecte adverse pe ficat. duvadilan-ul este isoxsuprina...cam de aceeasi generatie. acu' e posibil ca din cauza lipsei de reclama si ptr ca doctorii nu il prescriu sa scada cererea...asa ca sa nu se mai gaseasca. Marcell lasa mama ca nu o sa creasca tensiunea, da-o incolo, nu te mai gindi la ea. te resimti dupa curatenia cu socrella? Gabi multa bafta la eco. Blue, cum e cu rezultatul la amnio? era vorba ca il iei la sfirsitul saptaminii trecute.... Miha daca nu te agiti stai mama la birou...da' cuminte, da? ca vine interventie rapida MFOR..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu data trecuta si acum am luat vit Your Life...cutia de 100 buc e 650000. Scumpa dar m-am inteles excelent cu ea. Si nu am luat nici un gram, nu mi-a crescut apetitul, nu am avut nici un efect advers. De ex dupa sarcina imi cadea parul infiorator si am luat revalid care tot vitamine sunt, nu? Parul l-am rezolvat cat de cat dar stomacul l-am facut praf asa dureri aveam Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc si voua la fel !!! Tocmai am sunat sa-mi fac programare la 'fetal cardiologic ultrasound' asta se face la peste 35 ani si dr m-a programat azi la ora 6....deja am emotii . Sper sa-mi treaca pina atunci sa nu-l agit pe bb si sa iasa nu stiu ce ( eu de fel sunt mai agitata) . Nu stiu daca a mai facut cineva asta...dar daca da poate imi spuneti si mie cite unele/altele. Ca eu aseara in loc sa citesc oe internet..mi-am facut liste de shopping ptr bb. Mani -[gravi]22saptamini 36ani, Dr Adam, 4Aug 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina ajungem si noi acolo.. pe masura ce spatiul devine tot mai mic pt el e normal ca nu mai are chef de tumbe. mie tati mi-a pus in vedere clar sa nu-i inghesui cupilul si sa nu o tin cu capul in jos. lasa ca vezi tu cand se agita mai tare si apar diverse colturi din burta ta [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...