Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(53)


Recommended Posts

Nu sunt foarte speriata, dar daca acum nu mai are loc, mai incolo... Asa a fost si cu Mara? Tu ai grija sa nu il superi pe tati, deci sa nu o inghesui pe fie-sa, trage si tu de piele sa aibe loc, cat despre pozitie... daca ar fi magnet as mai zice ca o pacalesti tu sa se intoarca, dar asa... Alina+Bradut(26sapt)- DPN 12 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Roxi si eu sunt ofilita tare... am avut o noapte grea. eu nu numai ca nu am chef dar nici nu fac nimic... stau si eu cumintica aici si astept sa se faca 5. mai arunc cate un ochi la calendar si ma consolez cu gandul ca mai am 2 saptamani de venit la job cand ma intorc de la oradea si gata!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti, va rog, ajutati-ma cu niste raspunsuri ca intru in panica!!! Sunt in sapt. a 19-a si inca nu-l simt pe bebe, uneori mi se pare ca simt ceva, ca niste gadilaturi in palma, dar nu sunt sigura! Iar in weekend am simtit niste intepaturi in burtica, undeva in interior, puitn mai jos de buric. Nu era o durere, ci doar niste piscaturi care m-au speriat rau de tot!!! Cand o sa se miste bebe?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...