Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie-iulie 2003(17)


Recommended Posts

PUFULET: Noi l-am tuns pe Cristi doar pe ici pe colo unde avea niste fire mai lungi. Deoarece dupa baie era vesnic cu parul ud ori cit ne chinuiam sa-l stergem pe cap. L-am lasat sa adoarma bustean si am trecut la treaba cu foarfeca. KEHLYER: In Ardeal nu e obiceiul cu taiatul motului, nici noi nu facem ceremonia asta. Cel mai important e botezul, iar apoi tortul la fiecare an implinit. NICOL74: Cred ca ai mult de lucuru acum cu mutatul in casa noua, dar incet , incet le faceti voi pe toate. Cristi merge tinut de minute. Trebuie sa-I cumpar un ham ca mi-e cam greu sa-l tin asa. Aveti ceva sfaturi in ceea ce priveste hamul, cum sa fie ca sa fie mai bun? MAGDA: Cristi se mai trezea nopatea plingind sau chiar peste zi prin februarie-martie. Acum e cuminte. Plinge doar cind se trezeste si vede ca e singur in camera. ADI: O faci fotbalista pe Maria? Si Cristi are o minge si tare ii mai place sa se joace cu ea. Da e destul de cuminte bebele meu. Sint curioasa cum o sa se comporte dupa ce il vede pe fratiorul lui, daca o sa fie gelos ca ma ocup mai mult de bebe2 , daca o sa plinga ca vrea si el in brate… etc. Azi am fost si noi in Parcul National. Lume multa pe acolo, parca era manifestatie cu copii si mai mari si mai mici. Am venit obosita acasa, dar multumita. Am tinut puiul 3 ore la aer. Vad ca si alte mamici au fost afara ca nu ati mai scris deloc astazi. http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003 si mail pentru poze bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Datorita voua am descoperit de ce avea Mihai niste pete rozalii pe piele...ma tot gandeam de la ce sa fie, nici dr nu stia sa-mi spuna..si am citit ca un bb a facut alergie la lenor!!asa am descoperit ieri a gustat putin Pamant de flori...nu-mi venea sa cred ca a bagat asa ceva in gura...se juca langa o floare si in fractiune de secunda si-a bagat in gurita. va pupic, Kara si MIhai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!eu am postat luni un mesaj dar vad ca nu a aparut![:(!] Ce mai faceti?Noi OK!Am descoperit ca Paula are alergie le banana! Ieri Paula s-a ridicat singura in picioare in patut!Luni a fost ziua mea...asa ca am luat faza asta ca pe un cadou...cu o zi intarziere.In rest totul e bine!voi cum mai sunteti? I-am luat Paulei niste ghertute,poate...poate isi corecteaza mersul.Ele sunt marimea 18,putin cam mari,bleau cu crem!Sunt putin mari dar ok in rest! Crisa&Romana=<aveti grija de burtici si de bb nr 2![bere][gravi] miru&nana=>fetele mele frumoase
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...