Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie-iulie 2003(17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am mai aparut si noi... Gio, pe xnet ai voie doar 10 ore din mai..pana atunci tot nelimitat... Eu mi-am pus prin fibra optica si inca nu-mi vine sa cred ca pot sta toata ziua fara sa ma stresez .... Bibi..si noi sintem cu limba afara ..grupa mare...de multe ori sta afara in carut cate o juma de ora asa...adica cu limba afara. Faza cu salut..super misto...noi stim doar de pa, pa...si face cu amandoua manutele si bravo... Crisa sanatate multa de tot si mamei tale si ai grija..menajeazata-te cat poti. Romana, noi am iesit afara zilnic....chiar si cand eram putin racite...da' eu asa am obisnuit-o de mica... Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu... Carmen, din pacate, eu am primit un mesaj pe mobil.."mai aveti 8 ore si x sec..." deci cred ca deja au inceput cu 10 ore gratis.. Am gasit un site interesant pe net, si m-am gandit ca poate va intereseaza http://www.iasi.mednet.ro/vip/html/capitole/nutritie/alimetatia.htm Nu l-am incarcat pe tot, asa ca daca vi se pare neinteresant, nu ma injurati prea tare, Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut dupa cateva zile pe toate. Mai, mai sa nu va mai gasesc. Noi suntem tare tristi. Ne dor urechiusele, avem gatul rosu si ca sa fie tabloul complet, ne ies si 2 (doi !!!!!) dintisori. Dar, cu toate astea, Alex mananca bine, e cat de cat voios si nu sta o clipa locului. Ne-am cantarit, ne-am masurat: 8,800 kg si 72 cm (la 8 luni). Cred ca este bine. Am vazut pozele din Herastrau si-mi plac tare mult. Ma gandeam ca dupa Paste sa repetam figura, nu? Acum plec sa ma culc ca sunt franta. De cand cu dintisorii nu prea mai prind somn noaptea. Pupici la bebelusi si sanatate multa. Magda si bb Alex puisor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

9,300 kg si 69,5 cm!!!!!!!! noi credeam ca are vreo 8 kg,cel putin dupa cantarul nostru subred de acasa.azi la cabinet atat a cantarit fata mea!e drept ca imbracata si mancata,dar oricum are mai mult decat credeam! a zis dr ca este bine,ca adeseori spuzeala care apare dupa febra e confundata si diagnosticata de medic ca rubeola...despre mancare...tatonarea e cuvantul cheie!am intrebat daca da semne de anemie&stuff...mi-a spus ca nu dar pt linistea mea mergem maine sa ii facem o hemoleucograma,sumar de urina si ex.coproparazitologic. azi i-am facut supica cu morcov mult si orez si carne de vita in care am pus si dovlecel,ardei gras si niste foi de salata verde.a iesit o bunatate si a mancat alex un castronel intreg.apoi,aproape imediat,am vrut sa vad daca ar vrea sa manance mar cu biscuite si suc de morcov si spre marea mea surprindere a mancat tot ce ii pregatisem!ma inchinam si ii mai dadeam o lingurita!:))) la culcare a baut 170ml lapte.deci e ok!!!slava domnului!de-ar tine-o tot asa! ea asa de bronzata pe fata de afara!si eu sunt bronzata pe maini si pe fata!ca tractoristii,cu rme de ochelari si de inele! acum am mici emotii pt analizele de maine,pt rezultatele lor!sper sa nu fie nimic in neregula cu ingerasul meu! de azi zice si "na-na"...cred ca urmatorul pas e "ma-ma"! va pupicim dulce! Alexandra mare si Alexandra mica...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele fete, Noi suntem cam subponderale[copil] Cantarim 7.500 Masuram:nu am mai masurat-o de mult dar bate undeva intre 75-85cm Nu ma ingrijorez deoarece aratam f. bine.Cred ca constitutia fetitei mele mai mici(Paula) o sa fie una la fel cu cea a tatalui ei si anume:Inalt dar...slba,maruntel. Noi mancam foarte bine,iata meniul nostru: 7:30-8=>240 g de lapte 11-11:30=>suc(mar,morcov,portocala)70 ml 13-13:30-ciorbita(morcov,patrunjel,cartof,telina,1 foaie de varza creata,1 foaie de salata,1 bucata de piept de pui) si 120 g de laptic 17-17:30-Varianta I-pireu de fructe din borcans+150 de lapte Varianta II-2 bucati de iaurt Danone+branzica+biscuiti 20-20:30-cereale(250 g) Printre mese,bineinteles ca ii mai dau si apica cu toate ca nu prea vrea... Acesta este meniul nostru intr-o zi. As fi tare curioasa sa vad cum va hraniti voi copii !!! Va pup miru&nana=>fetele mele frumoase
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...