Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (9)


Recommended Posts

Saphir inteleg ca suferi pentru pisi am avut si eu un catel dupa care am suferit[q] dar ia si tu partea buna a lucrurilor, poate e mai bine pentru bebe ,cine stie, daca se imbolnavea cumva de la pisica?? Nu se stie niciodata!! Eu incerc mereu sa vad si o parte bune in ceeace mi se pare a fi rau!![pup] Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani Matei! Sa cresti mare, frumos si sanatos! Noi am venit acum de la vaccin. A plans pui mic de mi s-a rupt sufletelul dar pana la urma s-a linistit. Ma duc acum sa dorm cu el in brate sa o simta pe mami aproape. didi@ si bb Iulia Eleni (06.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma fetelor dar e ziua si lui Iulia azi!!!!!!!!!Didica sa-ti traiasca fata mare sanatoasa si frumoasa!!!!!! Sotu meu mi-a dat de lucru .......mi-a adus presa de calcat.[bang].....mama si ce ma mai omor eu cu calcatu......i le-am plasat frumusel lu mama.... [pup] Anita si Rachella -17.o1.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] ptr. IULIA Am observat mai tarziu ca avem 2 sarbatoriti astazi!! Sa -ti dea Dumnezeu sanatate, sa ai parte de multa dragoste si familia ta sa se bucure de tine!!! [flo][flo] pentru mami!!!! Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce pagina frumoasa avem!!!!![bis][bis] Acum m-am uitat in urma. Merita printata ptr.sarbatoriti sa vada si ei cand or fi mari!!! [:D] M-am umflat de atata tort!![:D] Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.webshots.com/user/monica1816
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Matei...si Iulia..si sa nu uitam ca mai sunt inca doi copii:Phillip si Erica.Sa ne traiti dragilor si sa ne bucurati![flo] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' http://www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html Iubi si Phillip (6.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis][bis][bis][bis] La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei[flo][flo][flo]: Iulia, Erica, Matei si Philip! Sa cresteti mari si sanatosi, sa aveti parte de tot binele din lume[^]! Mamici, va vine sa credeti cum a trecut timpul[olala]? Maine, poimaine alergam dupa ei prin parc[;)]. Noi astazi nu am mai iesit afara din cauza vantului, asa ca am stat cumintei in casa si am facut nani, am papat, ne-am jucat. La pranz a venit bunicul in vizita la noi si ne-am bucurat tare mult[cool]. Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004) http://community.webshots.com/user/ad_risnov
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Dupa "lupte seculare" am aparut si noi, vad ca oricum nu prea ne-ati simtit lipsa, noroc cu Andruska care mai facea apelul (te-am sunat intr-o zi dar nu raspundea nimeni si apoi am prins-o la tel pe Adriana). Sa incep cu vestile bune, am facut botezul in aceeasi zi cu Babee pe 27.03. Daniel Alexandru a fost tare cumintel, a plans doar cand l-a bagat in apa. Dupa botez de atatia musafiri vreo 2 zile a fost foarte agitat, dar acum si-a revenit la programul lui. A facut trei luni pe 29.03 si cum imi place mie sa zic am trecut la un alt nivel, este mai cumintel, doarme mai mult, se joaca singurel, se rostogoleste de pe o parte pe burta, tine in mana o jucarie si o trece in cealalta mana. Partea proasta este ca eu am facut o otita de toata frumusetea. Pe 30.03 am crezut ca-mi pierd mintile de durere. Ma durea capul, dintii si mai ales urechea. Eu plangeam intr-o camera, BB-ul in alta. Nu stiam ce sa mai fac, ce buline sa iau dat fiind ca eu il alaptez in continuare exclusiv la san. Am gasit un medic ORL linga mine, si iata ca in fiecare zi am fost la Spital la Panduri la pansat si la aspirat in ureche. Noroc ca este vacanta si a putut veni maica-mea care este profesoara, caci altfel nu stiu ce faceam.(depresie sigur). Azi am fost iar la control si mi-a zis ca daca in 3 saptamani nu imi trece trebuie sa fac operatie!!!! Am uitat sa va zic ca am timpanul perforat la urechea dreapta. I-am zis ca nu pot momentan sa-mi las copilul si sa ma internez in Spital pentru ca mai mult de 3 ore nu sta fara mine, nici cu maica-mea nici cu Liviu. Sper sa se cicatrizeze pana atunci. Cam astea ar fi noutatile. La Multi Ani tuturor sarbatoritilor. Layla si Daniel Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...