Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (9)


Recommended Posts

Anda, Matei nu isi suge degetul, el isi baga pumnul cu totul in gura !!![:-)))][:-)))][:-)))] eu am citit mai multe opinii despre asta. unii cica nu s-ar satura, altii cica isi satisface nevoia de supt, altii ca isi satisface nevoia de afectiune ... eu cred ca Matei le are pe toate din belsug, nu stiu ce sa zic. dar cind isi baga pumnuletul in gura, zici ca e cea mai buna mincare, asa roade la el ce e sigur e ca va renunta la obiceiul asta ... insa vorba ta ... speram ca mai repede de 7 ani [;)] Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=5392&cid=2525
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buli si eu am inceput sa-i dau la fata supa si suc de portacale bana inca nu i-am dat ca nu a facut 3luni. Anda Rachella isi suge si degetele isi baga si pumnul in gurita...si eu sper sa faca ca mine sa-si suga degetu pana la 7ani[:D] ... Eu azi am fost o mica rasfatata ...am fost la solar ,jacuzzi, masaj...m-am simitit tare bine as vrea sa repet figura o data pe sapt ca tare bine a fost........ [pup] Anita si Rachella -17.o1.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, Rares nu a ajuns sa-si suga degetelul, dar exploreaza aceasta posibilitate cu pumnul. Din cand in cand nimereste cu el la gurita si il papa de mama mama!!! Nici el nu vrea suzeta[bang] desi ne-am straduit sa-l invatam. Acum ce-o fi o fi, daca va vrea sa-si suga degetul asta este, se va dezvata el pana se insoara[^]! Astazi am iesit la plimbare si tare ne-a mai placut[cool]! O sa iesim sigur si maine pentru ca doarme ca un ingeras. In rest zi de zi facem aceleasi lucruri: papa, nani, kk, pisu... Abia astept sambata pentru ca vin parintii mei la noi si poate mai evadam si noi un pic in oras[:p]. Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004) http://community.webshots.com/user/ad_risnov
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce e cu linistea asta? De aseara nu a scris nimeni?????????????????????????? Andruska, DARAEL unde sunteti cu mesajele voastre de noapte? Noi am dormit tare bine azi-noapte. Rares s-a culcat la 23.30, s-a trezit la 4.30, a papat si apoi a facut din nou ochisori la 7.10. Am avut deci o noapte super linistita[bis]! Sa speram ca si ziua va fi la fel de buna pentru toti! Va pupam. Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004) http://community.webshots.com/user/ad_risnov
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici. Noi suntem bine...mai putin eu. Am intrat intr-o stare depresiva, ceva de groaza. Nu am chef sa fac nimic, dau apa la soareci din orice, am stari de nervi necontrolate... e nasol. Azi poate ajung la biserica sa imi fac molifta de 40 de zile si poate o sa-mi revin nitel. Caro, sunt superbe fotografiile si puiul tau e un dulce. O zi buna si pupici [pup] Saphir si [copil] Amos Daniel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta fetelor si bb-ilor, Aper ca astazi vom fi mai bine, de aseara nu mai are febra (sub 37 are acum). In schimb a fost super-agitata. Eu am cedat nervos pe la 10.30 si am lasat-o cu tat-su si m-am dus sa fac mancare. Intr-un final dramatic a adormit pe la 12.30 si s-a sculat abia la 5.30(la 12.30 i-am dat numai ceai pt. ca tat-su fara sa stie ca a mancat i-a mai dat si el si era o forfaiala in burtica ei...[alcool]) Acum am mai mancat la 9 si om vedea ce se mai intampla. Buli - incearca paracetamol ca e voie sigur (si in timpul sarcinii si dupa) Caro - sunt superbe - dar cat are puiul tau? Saphir - si eu am stari depresive mai ales seara. Am purces la autoanaliza si am ajuns la concluzia ca apar in momentul in care imi propun sa fac diverse si multe chestii (prin casa, pt servici, pt. mine) si bineinteles ca nu se potriveste cu ce vrea mica mea. Si seara la "bilant" ma apuca nervii ca nu am facut. Si dimineata mai am cand tot asa imi fac lista cu "de facut" si imi dau seama ca nu am cum... sau din cauza banilor...(motive gasesc eu). Incearca sa nu iti mai propui multe de facut, castiga si niste timp pentru tine. In orice caz nu te gandi la faze de genul "inainte faceam cutare si cutare lucru mai repede/mai bine/ mai frumos etc" pt. ca putine vor mai fi ca inainte. Poate peste niste ani dar pana atunci o sa ne obisnuim cu alt stil de viata. Parca tu spuneai ca ti-ai varuit in casa... pai treaba de proaspata mamica este asta? Menajeaza-te si invata-i si pe cei din jur sa te menajeje cat este bb mic. Eu inca nu am reusit dar perseverez[hot]. Ai grija de tine. Va pup si revin ca azi e zi de curatenie si o sa stau pe forum! didi@ si bb Iulia Eleni (06.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, ce baiat dragutz ai!! da' cum l-ai facut sa pozeze asa? ca Mateiu meu nu sta locului cu nici un chip ca sa-i fac poza. Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=5392&cid=2525
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...