Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oltencele, poftiti la povesti(3)


Recommended Posts

Mey oltencelor...nu vine chestia aia lunara...si testu de dimineata iesi totusi negativ!Incertitudinea asta imi macina neuronu rau de tot...e posibil sa dea rateu testu? spuneti-mi ceva...orice, tare bine mi-ar face... DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Testul nu iese pozitiv decît daca au trecut cel putin 3 saptamîni de la...ziua cea mare[;)] asa ca repeta-l saptamîna viitoare, dar între timp-nu sta degeaba![:D] La mine a fost întîi negativ si cînd l-am repetat dupa 2 saptamîni, a iesit pozitiv. Aia cu teshtele! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eeeeeiiii, gagicutelor, ati dat bir cu fugitii???? Eu astept cu nerabdare week-endu si sapt ce vine, plec in vacanta 3 zile... dupa mai ramin 2 sapt si apoi e PLECAREA!!!!!!! Voi ce faceti pe-acolo??? Stiu ca Doris e la antrenamente puternice, creca vrea sa cistige campionatul luna asta si sa aiba o cupa in forma de bebeu :)))) Coccinelle, iti veni surioara??? Oltencelor, treziiiiireeeeaaa :))))) Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AHA, AI sunat trezirea, iaca ca sunt pe aiic inca vreo ora pina plec la aeroport sa iau rude ce vin din Romanica si sa ma tina la curent cu ce"prostioare" se maiintampal pe acolo. Fetelor voi at i fost la cules de capsuni, cirese?Stie cineva un loc mai meserias cu program si dupa ora 5 ca sa ajungem si noi? Altfel cand pelcati in vacante si pe unde, a fost cineva in HAwaii sa imi zica si mie cat de fain si scump este? Numai bine, Deni[canada]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beeeei ce canicule, beeeei! Am crezut ca timpim simbata, erau 45 de grade la umbra...uf, bine ca a trecut! Simbata dimineata am dus-o pe Oti la tzara la ma-sa mare - si pina la prinz ne-am intors!Si de atunci (pina azi-dimineata) am stat inchisi in casa amindoi, doar ieri am fost sa mincam prin vecini:))(de fapt a fost un chef la prieteni, unde nu am stat decit doua ore!) s ne-am reintors la cearsafurile noastre intinse pe jos, la filmele si muzica noastra! Feteleeee - simbata plecam la Costinesti!A aflat si Alin dupa ce am luat biletele de tren, vroiam sa-i spun abia vineri seara cind faceam bagajele, dar a fost asa de necajit, avea treaba multa si stresanta la job - m-am gindit ca ii face bine sa stie ca dupa saptamina asta de 'maraton' il asteapta marea!Si o saptamina de concediu dupa 2 ani - eu zic ca mmeritam, nu?Mai ales ca fetitza e ok, ii este bine cu bunica... Anca....trei saptamini se duc ca vintu'...:)) va pupicesc pina miine, pa DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...