Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oltencele, poftiti la povesti(3)


Recommended Posts

Oltence - maai am 29 de minute pina in vacanta - miine dimineata la 5 plecam la mare:eu si sotul - numai noi doi si marea! o sa va trimit pupici sarati de la costinesti! hai mai cu viata aici - sa am ce citii cind ma intorc, daaaa!? ne revedem peste o saptamina si 2 zile pupice la toti oltenii DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele Yo avusei de marti(13) pîna azi o problema cu monitorul[(pc] ca intra în greva si nu mai mearsa.Acum am altul mai mare, mai frumos si sper...mai bun. La mine e mare aglomeratie, sîntem 9.A venit sora cu nepotzelul si înca o familie din Ro care sta vreo 3 sapt., nu în concediu ci din pacate cu probleme de sanatate prin CH. Deci toata ziulica mergem la cumparaturi, facem papic, dam cu aspiratorul, s.a.m.d. , trece timpul pe nesimtzite.[papica][vase][spala] Doris sa va distratzi bine si mie mi-ar place la Costinesti ca pe acolo mi-am facut tineretzile.Eh...De atunci am mai 'cercat si alte plaji si alte mari, da' ca acolo tot nu a fost. Va pupicesc si fac nani[nani] Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce e cu linistea sta pe aici, mai/vreau si eu sa citesc dar nu scrie nimeni.. cam bate vantu:) de oltenia? Chantonel ce mai zici mai, eu is tired ca avem parinti aici si ii plimbam cu 2 masini, de suntem multi.. cum fu weekendu'? numai bine, Denisa[canada]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote:
Originally posted by Lami
Salutare fetele... cam tarziu raspund si eu! N-am fost in concediu, urmeaza sa ... dar asta dupa nunta[cheers] MAi e putin!
Lami, pai nu ne spusasi ca te mariti(îti dadeam si noi un sfat) Si cine e fericitul?Asta da motiv de [bere] Chatonelule esti la Bailesti?În beci?[alcool] Doris Va bronzarati bine?Sau nu avusaratzi timp de mers la plaja?[il][;)] Heeeey!!Nu e nimeni pe aici[?] Hai ca astept sa-mi spuneti cum va petrecuratzi în vacanta. pupici Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...