Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oltencele, poftiti la povesti(3)


Recommended Posts

Oltence eu imi dau demisia ma, ma saturai de ploaie, vint, frig...nu mai pot! Hahahahaha, Giny, Oti ne-a procopsit cu 2 revelioane anu asta...pe 30 noaptea cu ea...asa ca Patrick, de la 2 la 5 si pe 31 ca oamenii, de! Si a mai avut si alte manifestari d'alea in neconcordanta cu dorintele noastre! Aseara avuram mult de scris la teza, sa stii, pin pe la 1...ooof, ce ti-e si cu lucrarile astea, noroc ca e placut[;)] Hai pa, sa aveti un we super! DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sa aveti un weekend frumos si însorit![beach] La noi se facu mai cald, statu si ploaia si anuntara peste 20° pt. mîine. Saptamîna viitoare , joi, plec în Ro, la Timisoara, întîlnirea de 10 ani de la terminarea fac.Merg si la Vîlcea.Beau si pentru voi un zaibarel?Stau pîna pe 31. Doris,mi-ar fi drag sa o cunosc pe nora-mea(si pe cuscra, clar), dar nu am timp de data asta.Next time.(ma invitai)[:D] pupici Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si aici va fi timp frumos in week-end, eu deja ma pregatesc sa zburd prin oras, sa mai dau jos din berile puse-n sunci pe timpul vacantei :) Giny, esti tare, as vrea si eu sa merg in ro sa ma plimbaresc, dar tre' sa mai astept vreo 2 luni si juma.... Neaparat sa bei un zaibar si pentru mine, dar stii tu, unul maaaareeeee !!!! Doris, mergi si tu la Vilcea, poate e mai cald acolo [:D] pupiciosi Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ploaie, frig, muci, temperatura, oboseala, chirate, picaturi, paracetamol, comprese la git(care se smulg), muscaturi(ca da un canin), sosete cu otet la picioare, alte urlete...toata lumea consemnata in dormitor sa adoarma cumnata de mina...va mai spun? pa si toate cele bune! DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, ciuf !!:) Fetelor, suratelor, am liber 4 zile mari si late si nu am pe unde sa plec :) Cu masina nici nu ma gindesc, e prea multa lume care, ca mine (asa cum mi-ar fi placut sa fac), pleaca spre Mediterana, la aveon nu mai sint bilete ieftine, asa ca stau acasa. Colac peste pupaza, m-a sunat si soacra si s-a invitat pentru simbata seara, impreuna cu socrul... asa ca acum chiar nu mai pot pleca, daca imi mai vine vreo idee... Voi ce faceti? Aici e un soare spendid si o vreme de plaja, mama-mama!!!! Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza oltence! Slaaaaaaba activitate pe aici... La noi e o vreme atit de imputita incit imi vine sa plec ... nu stiu unde, dar sa nu mai fie timpenia asta de vreme... Anca bucura-te de soare, eventual trimite-mi si mie o raza ca-mi intra ploaia si frigu' in suflet incit vegetez ca o urzica...adica si intep... DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sirod
'Neatza oltence! Slaaaaaaba activitate pe aici... La noi e o vreme atit de imputita incit imi vine sa plec ... nu stiu unde, dar sa nu mai fie timpenia asta de vreme... Anca bucura-te de soare, eventual trimite-mi si mie o raza ca-mi intra ploaia si frigu' in suflet incit vegetez ca o urzica...adica si intep... DORIS
In loc sa te urzicesti si sa-ntepi, mai bine te faci incoace, sa mergem la plaja!!! Lunea viitoare e liber iar, asa ca am avea un week-end de 3 zile :) Vad ca lumea a amortit de tot pe-aici, doar noi ce mai scoatem cite-un sunet :))) Peste 2 luni vin in ro, abia astept sa maninc un mic si sa beau zaibarila!!! Si de-o varza calita mi-e dor!!! Cu prazu linga, bineinteles! Si-o ciusca as mai vrea... cam multe, nu? [:D] Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...