Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oltencele, poftiti la povesti(3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ieri am avut un razboi cu fie-mea...mey,a intrat intr-un negativism care ma calca pe creieri - orice i-as spune imi raspunde NU.Se adauga trintiturile pe strada, pe scari + tipete si urlete...aseara ma lasara balamalele...si o altoi peste fundul burdusit de pampers...alte chirate, cred ca de surprindere si nemultumire...si acu ma intreb daca nu era cazul sa string mai mult din dinti, da' zau ca nu mai puteam:nervii intinsi la maximum de oboseala, dureri de spate de-mi venea sa pling...stiti voi, perioada aia imputita din luna...plus gindul ca n-a venit barza nici luna trecuta...am clacat! Uite cu ce ma laud eu la inceput de week-end...Giny, ce face 'ginerica'?Tot asa chiraicios e? Anca... baterii incarcate pina la refuz dupa plimbari?Sau numai cu un zaibar, sh'un mic, sh'o bere la mama lor se incarca?Hai ca mai e puuuuuutin si vine august! Va pupicesc pe toate si ...Miha ne vedem si noi intr-un final?ca e frumos afara. DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io ma pregatesc de week-end lung, merg la socrii si stau pina luni, dupa care seara ma va astepta motanul sa mergem la resto :) Nu-i asa ca e frumoasa viata? Mai ales daca va fi timpul frumos, sa mincam pe terasa...mummm :) Week-end placut si voua! ps Doris, nu te mai nerva degeaba, daca nu ai ramas gravidura e ca nu ati facut antrenamentul bine :))) Ia calendarul si vezi cind e ovulatia si-n zilele respective nu-l mai lasa pe sotior decit ...vlaguit :) Succes! :))) Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata oltence! hai mey, ce faceti, pe unde sinteti? Eu si Anca meritam cite o bere, respectiv zaibar, asa e?Vedeti cum tinem aici steagul sus!!![:D] Azi e 1 iunie si facem chef de bebei la parculet! Miine va povestesc ce si cum - promit. Pina atunci va pupicesc si 'NOROC' la cupii de ziua lor! DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha! Päi fetele veniti aici! E soare si cald de cateva zile ... mai mare dragul!! [olala] Iarba e asa verde cä parcä sclipeste!! Dar nu uitati cä aici "zaibärul" e scuuuump! [bang] [;)] Dar praz se gäseste! [:D] [flo] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io-te muicaaaaa....mai zice olteanu cite ceva![:D] Ca ma gindii ca numai eu si Anca sporovaim - daca se poate spune asa - pe aici...nu mai vorbiti de timp frumos ca aici la Craiova e o scirboshenie de vremeee...vint, ploi(una pe zi[bang])... Anca sa ai vint din pupa(asa am citit ca spun marinerii) si soare frumos de Mediterana.Si te asteptam cu poze! Giny?Te dadusi la fund de tot?Ginerica ce mai face? Eu ma bucur ca e vineri.Am o oboseala in mine sora cu zacutul...eu am impresia ca fie-mea haleste pe furish curent electric!Are o energie nesecata, ma dovedeste!Dar e un copil exact pe gustul meu!!!:)) Va doresc zile de we superbe, fara ploi, pline de dragoste! pupice[pup] DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...