Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oltencele, poftiti la povesti(3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[flo] Rhama! Eu ... tatäl meu e näscut in com. Piatra de Teleorman. Ei acolo isi petrec verile ... Grädinä, aer curat, un parau ce trece chiar prin curtea lor... Si eu vacante minunate de elevä ... Ehe! Vremurile de altä datä!! [:)][olala] Numai bine! Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca vis-a-vis de pozulici am citeva nelamuriri, te rooog... 1.unde e motanu'? 2.la primu popas...unde e cheiu'? 3.de ce esti trista, mama? cu sperantza unor lamuriri rapide, multzumesc![:D] Eeeeee, parca incepe si mie sa-mi sufle vintu in pinze - soare, cald si lui fie-mea ii trecura mucii - aproappe, adica! sper sa vin cu poze si eu saptamina viitoare - mey, descoperii un film mai vechi - sa vedeti copilu' tzacanit la Jiu, anu trecut! paaa, va pup pe toate...si bun venit celor care au venit de curind[:D][flo] DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hi, Doris, pai: 1. motanul a ramas acasa, el lucreaza in week-end, asa ca a ramas sa faca banuti si eu am plecat pe mare [:D]; 2.cheiul la primul popas era inchis din cauza de greva a pescarilor, asa ca nu am avut acces, ne-am parcat cum am putut pe-acolo :) 3.eram trista pt ca plimbarea s-a terminat [il], cum de ce? Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, bine v-am gasit![flo] Io fusai la întîlnirea de 10 ani de la facultate, la Timisoara. O reusita totala, jos palaria.Venira bey trei sferturi din colegi,si multi de peste mari si tzari , ca din tot anul mai bine de jumatate sînt plecati din Ro.Ne distraram pe cinste!Zaibarel nu ne detera, dar în rest de toate beuturile[alcool], de seara de la sapte pîna a doua zi dimineata.Eu plecai la 4 dimi ca nu ma mai tzinura curelele, tocuri prea 'nalte, beutura-beutura si dansat toata noaptea pîna la epuizare-ca doar nu oi fi facut 1700km ca sa ma uit la ei cum danseaza![disco]Ce mai-fuse tare frumos si ma bucur ca am putut sa merg. Va pun si eu neste poze "la click", dar dupa ce la scanez. Voi vad ca va înmultzirati în lipsa mea: Bun venit Rhama(bey, sîntetzi multi olteni prin Japonia?)si Viorela! Doris,Patrick s-a mai îngrasat cît am fost eu în Ro, ca tanti bona cu care l-am lasat e asa o mamica buna, toata ziua l-a rugat cu ceva de mîncare.La capitolul chiraituri deocamdata stam bine, dar decînd am venit din Ro nu am iesit în lume si sti ca circotecile cele mai bune sînt cele cu public.Înainte de a pleca i-am dat si eu una la Pampers:a facut ochii mari, nu a zis nimic cîteva secunde, apoi s-a pus pe rîs si el si eu. Nu te mai mai enerva ca "iar a venit".Asta e perioada cea mai cool, dupa parerea mea:o asteptare plina de mister...nu te mai întîlnesti cu asa ceva decît o sa vrei înca un bebeu. La noi e canicula, peste 30, e numai bine de strand, dar eu ma distrez cu spalat si curatenie, ca de...se vede ca lipsii 11 zile de acasa. PS:la plecare am baut neste zaibarel, de la sotul unei colege, originar din Slatina.Buuun![cheers] pupici la toate[pup] Giny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravooooo Giny ...nici la noi nu s-a agitat niminea cu intilnirea...asa ca m-am intilnit cu prietena mea si sotzu ei si am tras o intilnire in 4, un chef pe cinste...in loc de 10ani! Am remarcat si eu ca spectacolul cu public e mai interesant...la copii de 2002 am scris povesti cu Oti si prietena ei... va pupices...scriu mai incolo DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...