Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copil de 2,5 ani are nevoie de jucarii


Recommended Posts

quote:
Originally posted by adrianangi
Acestea fiind raspunsurile, cred ca ar trebui ca fiecare sa mearga pe cont propriu: mandat+colet postal. Va multumesc din suflet in numele acelui baietel care, caruia, cu siguranta, ii veti face cele mai fericite sarbatori din viata lui! Dumnezeu sa va ajute! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Adriana, te rog mult, da-mi si mie adresa (as prefera un nr. de telefon daca ai) Laurei. Am jucarii si hainute foarte frumoase de la Vladut si mi-ar face mare, mare placere sa i le daruiesc. Baietelul este absolut adorabil!! Abia astept sa-i cunosc. Cu drag, Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adriana, si eu as vrea adresa Laurei. eu nu locuiesc inca in RO, dar pot sa fac un pachet si fata, pe baza CI sa-l ridice de la Eurolines. Nu stiu daca ajunge pina de Paste, dar cred ca oricind sunt binevenite citeva lucrusoare si jucarii. Ralu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am locuit in sectorul 5 si pot spune ca strada pe care locuieste Laura este in prelungirea Ferentari.Am o vaga idee pe unde ar fi, dar poate reuseste Liliana sa ne ajute mai mult.Eu as putea sa-mi conving sotul sa mergem vineri spre seara(dar nu promit 100%),dar un nr. de tel.m-ar ajuta mai mult ca sa vedem cum ajungem.Liliana astept un raspuns de la tine si de la celelalte fete care stau in sectorul 5. Paste Fericit. Lacramioara si nazdravana Andreea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur enorm ca se poate face si gestul acesta.Eu am apucat sa citesc articolul din ziar abia aseara tarziu si ma gandeam sa dau intr-un fel sau altul de Laura,dar noroc ca am intrat pe forum si pot vedea ca mai exista Oameni.Trimite-mi si mie te rog adresa Laurei.Jucarii nu am,Andrei are abia o luna si jumatate dar se poate cumpara orice.Singura mea rugaminte este sa nu o ajutam acum si mai incolo sa uitam de ea. Va multumesc la toate din suflet!Paste fericit! Adlemi si BB Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, pentru jucarii incearca sa vorbesti cu cineva de la METRO. Ei au multe jucarii ci defect. Eu am reusit sa iau cateva jucarii, anul trecut, in decembrie, pentru 3 copii dintr-o comuna din judet. Le murisera tatal si am vrut sa le fac o bucurie de Craciun. Am fost la METRO cu cineva care lucrase acolo la birouri. Am reusit sa iau si niste pampers(vin bax-uri desfacute). Cred ca tu sau colegii tai, va descurcati mai bine, aveti mai multe relatii si puteti sa incercati. E o idee. La mine... a mers. Succes si voua. Cat despre lucrusoare de copii, tot ce-am avut am dat la Maternitatea Giulesti. Sunt peste 30 de copii abandonati acolo!!!!!!!!!!!! Angi&Andrei&Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cautat niste harti pe internet sa incerc sa-mi dau seama unde este strada dar nu am gasit-o. Ar fi fost mai bine sa ne strangem mai multe. Cred ca am sa incerc prin mandat postal dar ma gandesc sa nu o puna pe biata fata sa plateasca ceva cand il ridica. Mirela, mamica lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mirelam
Eu am cautat niste harti pe internet sa incerc sa-mi dau seama unde este strada dar nu am gasit-o. Ar fi fost mai bine sa ne strangem mai multe. Cred ca am sa incerc prin mandat postal dar ma gandesc sa nu o puna pe biata fata sa plateasca ceva cand il ridica. Mirela, mamica lui Andrei
Daca-l trimiti tu, platesti tu, ea nu plateste nimic. Decat daca intarzie sa-l ridice, atunci platesc 1-2 mii de lei/zi, taxe de inmagazinare. Angi&Andrei&Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura are un nr. de telefon la un vecin, asa ca putem lua legatura cu ea sa ne intilnim intr-un parculet, sa-i dam ce avem de dat. Eu o pot suna sa-i spun unde sa vina, cu bebe cu tot, abia dupa ce voi stabiliti locul/data/ora. "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau Salvati un inger: www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...