Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum vi se pare viata in Japonia? (8)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by gabelstefan
Ralucami, am si eu o "prietena" aici care este casatorita cu un tip de 52-53 ani dar nu pentru viza ci pentru bani, singura diferenta este ca el o iubeste pe ea cel putin asa a lasat de inteles.De ce spun pentru bani ,pe ea viza nu o intereseaza deloc nu vrea decat sa-si stranga bani si sa plece acasa unde o astepta prietenul care spre mirarea mea a fost deacord cu casatoria ei.De asta ce mai ziceti? wsg
Individa e casatorita pe bune sau doar de convenientza? Banii pa care ea ii strange sunt din contul individului cu care e casatorita? In cazul asta nu mai vorbim de casatorie alba ci de o marsavie. Imi pare rau daca ceea ce o sa scriu mai departe o sa ti se para cam dur, dar este exact ceea ce gandesc. In cazul spus de tine mai sus individa e o prostituata cu certificat de casatorie iar "prietenul" din tzara e pestele ei. Daca el este de acord cu aceasta casatorie a ei, inseamna ca pe mai tarziu, cand se vor termina banii mosului [bang] o sa o trimita in patul altui boshorog fara nici o ezitare. Si "piatza de carne" se improspateaza mereu. Peste vreo 5 ani nu o sa fie decat o ##### fumata, caci o vor lua din urma "trufandalele" de 16,17 ,20 de ani.
Mi se face scarba cand vad cat de mult isi prostituiaza unii sufletul pt o mana de bani.[vom] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ralucami,ai perfecta dreptate,dar pe unele doar atat le duce mintea.Poti sa le spui tu orice vrei,ele tot asa or sa faca si poate lor li se pare ceva normal.Eu cred oricum ca trebuie sa fi lipsit/a de respect pentru tine ca sa te poti preta la asa ceva. Eu nu le spun decat atat:viata este o roata si o sa-ti vina si tie randul. bm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Sa va povestesc ce mi s-a intamplat azi:am fost la cumparaturi,si cum sunt eu cu capul in nori,mi-am pierdut telefonul[bang],am bagat de seama acasa,simteam ca imi lipseste ceva[ups]. Am sunat si mi-a raspuns un nene politist,asta a fost norocul meu ca l-a gasit o persoana cumsecade care l-a dus la politie. Acum plec sa-l iau[:I] [:I][:I] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" http://community.webshots.com/user/sorina1982
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele (si ...dragii mei? ca ``ninja`` nu stiu ce e) , multumesc din suflet pentru urarile de bun-venit.Intr-adevar v-am povestit situatia cam pe scurt si o sa revin cu mai multe detalii... cam in 3 ore.Pina atunci vreau doar sa va spun ca eu daca as face o casatorie de convenienta nu m-as culca niciodata cu persoana respectiva, daca vrea bani, bine, daca nu...insa cu toate astea nu o judec pe fata de care s-a vorbit mai devreme. Fiecare si le stie pe ale lui si atita vreme cit nu ii cunoastem motivele nu putem sti daca e o jigodie sau nu.Asta e...sint si jigodii, cu j mare, cunosc eu native speakers de la mine de la scoala care imbrobodesc studente pentru bani, ba le mai lasa si gravide si cu nasul in batista!!! Si cu toate astea cacatul asta de scoala merge inainte, si are un succes nebun.In ziua de azi nimic nu mai e cum trebuie, nici chiar in Japonia, care ma surprinde prin civilizatie ( si eu nu sint chiar coborita din bananier alaltaieri, am umblat in multe parti). Multumesc tuturor pentru sfaturi...Va pup, pe mai tirziu! Ce va fac bebelusii ???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...