Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia? (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ADEVARAT C-A INVIAT!! Sper ca v-ati simtit bine dupa atatea feluri de mancare. Eu am fost la socrii si am petrecut cu ei Pastele.S-au minunat de cozonac, de ardeii umpluti, oualele umplute, ciorba si oua rosii care le-au mancat pe nerasuflate!!Ma bucur ca le-au placut! Va pup! PS. si eu m-am speriat cand nu am mai putut intra in DC ieri dimineata!!Ma bucur ca nu a fost ceva grav... Adina & Luka (2 ani pe 15 mai) http://www.babiesonline.com/babies/l/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey fetelor tot nu ati terminat de sarbatorit, ca vad ca pe aici nu mai intra nimeni??!!?[alcool] Cui ii mai ramane cozonac poate sa il arunce si pe aici prin Oita![:D]
Am descoperit azi ca mai am o sticla de Cotnari [cool] Voiam sa o desfac azi dar mi-am adus aminte ca maine am treaba dis de dimineatza asa ca am lasat-o pt WE[detectiv].
Am si eu o intrebare intrebatoare: de unde gasesc sa cumpar si eu lichior de sarpe?? Are cineva vreo idee cat costa? [japan] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, dar pentru ce lichior de sarpe? Eu mi's amarata acum...sotul s-a internat,imi viene sa mooooor!Nu am voie sa-l vad,si mai nasol ca nu mi-a spus[bang]A tinut secret!M-a lasat sa-mi fac de cap cu fetele mele romance...a vazut ca ma descurc ,ca am prietene ,ca nu's singura si s-a internat azi... a vazut el ca are cine sa ma sustina ups si el la spital..nu stiu ce sa spun nu mai imi gasesc cuvintele...va dati seamea sa vi de la munca si sa nu-l gasesesti in pat..sa te intrebi oare ce s-a intamplat oare une-i?L-am sunat si nu raspundea...normal (spital) apoi ma suna ca sa nu-mi fac griji ca s-a internat...sa nu-mi fac griji ...si eu eram sa mor de ingrijorare[bang]cica[bang] s-a internat ca sa scape mai repede ca de..ne mutam vine fata sa nu am o alta povara pe cap[:(!]dar sunt plina de nervi acum...[:(!]nici nu mai cred ca vorbesc coeerent sau scriu ...nu pot sa intelg...[neand]Nu-l inteleg zau...[q]Putea sa-m spuna..il intelegeam ,chiar azi au venit aia de la mutatul mobilei,au evaluat si ma costa .....de-mi sar capacelea zis ca-i bine sa nu-mi fac griji ...si uite ce-mi face el!Ma bucur ca aluat decizia asta intr-un fel ,dar trebuia sa-mi spuna si mie nu? ?Ma ingrijoreaza o operatie de cancer,am inteles ca dureaza o saptamana spitalizarea..[q]Nu stiu ce sa mai spun ...am plans pana acum...si inca nu-mi mai regasesc cuvintele...sunt terminata,revasita....[q]ce pot face? nimic doar sa astept ..nu?? Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angi, mult-mult curaj, draga mea, si multa incredere ca totul va fi bine[flo] Va tin pumnii stransi, si urez refacere grabnica sotului. E foarte bine ca a hotarat sa se interneze si a acceptat sa fie operat. Sa ne tii la curent, suntem alaturi de tine. [pup] Julie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Angi,trebuie sa fii puternica si sa incerci sa uiti cum a procedat...El are acum nevoie de incurajari din partea ta, pt. ca il asteapta o operatie grea.Poate nu ti-a spus ca sa nu te vada ingrijorata, suparata... Sa ne spui cum a decurs operatia! CURAJ!!! Pana la urma, totul va fi bine!! Adina & Luka (2 ani pe 15 mai) http://www.babiesonline.com/babies/l/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angi iubita,suntem alaturi de tine,trebuie sa-ti fie foarte greu.[q] Incearca sa vezi partea luminoasa,s-a intrenat pentru ca-i pasa de sanatatea lui(tu te ingrijorai ca n-o sa accepte operatie)si o operatie facuta la timp este un mare pas spre vindecare. Sa te rogi la Dumnezeu sa fie totul bine,noi iti tinem pumnii si sa auzim numai de bine! Multa bafta si capul sus! Multi pupici [dual][dual][dual][dual] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" http://community.webshots.com/user/sorina1982[paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a Inviat! Fetelor iata ca simt si eu ca se apropie Pastele de sfarsit mai ales ca se cam termina si mancarea. Facusem si eu oua rosii, salata boeuf, salata de icre, pasca cu smantana si pasca cu ciocolata. [asia] meu a luat ieri 2 oua la firma, i-a dat unul unui staf de care e mai apropiat, cu scopul de a ciocni, dar angajatul respectiv nu a vrut sa sparga oul, a zis ca e prea frumos, el vrea sa il pastreze [:D]. Vreau si eu sa ii duc profesoarei mele un ou, i-am explicat de saptamana trecuta ca sarbatorim Pastele si mi-a zis ca abia asteapta sa vad poze si sa ii povestesc cum am sarbatorit. Angi mult succes sotului tau! Iar tu, fii optimista, saptamana asta va trece, se va termina cu bine. Te cred ca iti e greu, dar e bine ca sotul tau a acceptat sa se opereze, chiar daca circumstantele in care s-a internat au fost asa cum au fost, el s-a gandit sa te faca pe tine cat mai putin sa suferi. Hai, capul sus, amandoi o sa fiti fericiti, frumosi, sanatosi cand o sa vina fata ta! [flo][pup][flo][pup][flo][pup]. Va urez tuturor o frumoasa ultima zi de Paste si o saptamana buna! "Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti." [:)] Eli, [gravi] in 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feteloooor si baietiloor(putini cati sunteti),nu mai spuneti nimic?? Chiar asa petreceti in ultima zi de Pasti???Nu aveti timp de nik-nik?? Unde-s fetele harnice care terminau un capitol in cateva zilee?? Mie azi m-i s-a stricat playstation-ul si barbatu-meu s-a rugat juma de zi sa-i dau bani sa cumpere altu...Eu stau pe net toata ziua si el nu are unde sa se mai joace...Si am cedat...Credeam ca s-au mai ieftinit dar a fost 20.000\... Va astept cu noutati!!!pupici!! Adina & Luka (2 ani pe 15 mai) http://www.babiesonline.com/babies/l/lukayashy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...