Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia? (8)


Recommended Posts

Buna fetelor.Ce mai face-ti voi?Vad ca sunte-ti tare harnicutze la scris ,ma bucur ca a-ti petrecut un paste fericit ,plin cu tot felul de meniuri.
Angy iti doresc putere ptr. a trece peste perioada asta cea grea in care va aflati tu si sotul tau si i doresc sanatate grabnica sotului tau.
Ralucami sper sa gasesti likiorul cu sarpele in el[alcool]
Mie imi este tot mai greu cu burtica ,mai am cam 5 saptamani si imi voi tine fetitza in bratze.Sunt atat de nerabdatoare....Acum am trimis actele ptr invitatzia mamei mele si surorii mele ptr a venii la mine peste 3 saptamanii insa stau cam cu grija ,sper sa nu aibe probleme la ambasada si sper sa le dea viza cat mai repede si fara probleme.
Va pupic pe toate si va doresc o zi frumoasa.
Eryka & sufletzica din burtica (35 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eryka,intr-adevar mai este asa putin pana iti vei tine fetita in brate,ce emotionata trebuie sa fii! Ma bucur foarte mult cand aud asa vesti bune,si tu si Ana o sa fiti niste mamici frumoase si fericite![cheers] Felicitari viitoare mamici,sa va dea Dumnezeu numai sanatate si bebei sanatosi si frumosi[gravi][flo][pup] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" http://community.webshots.com/user/sorina1982
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HRISTOS A INVIAT Buna fetelor!Ce mai faceti?Eu am prins un pic de timp liber (Alex doarme...)si am sarit pe forum.[:D] Angi ,multa sanatate sotului si fi alaturi de el.Totul va fi bine,ai sa vezi... Fetelor,de luna viitoare ma apuc de scoala...Vreau sa invat japoneza,asa,ca la carte...Nu de alta dar in curind baietelul meu va incepe sa vorbeasca si tare mi-e teama ca incepe sa ma intrebe despre nu stiu ce,(in japoneza)si eu sa nu stiu sa-i raspund...Asa ca...hai mami la scoala!!! Gata inchei ca s-a dus si pauza mea...s-a trezit strengarul! Va pupic si toate cele bune. Nina&Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor unde faceti voi cumparaturi de vorbiti de asa preturi 70 mii scaun pentru masina ?????[:0]Eu in Acachian Honpo, si in Toysaras,unde am luat baby car la 15 mii tip A,scaunel pentru masina Chicco 8 mii(reducere) care sse face si scaun balansoar.Cit despre haine de firma pentru copii poti alege GAP calitativ si relativ ieftin,MikeyHouse mai scumput dar poti lua ceva de ocazie,mai de zile mari si tot din Acachian Honpo ieftin si calitativ absolut tot .Un copilas sanatos si voinic !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Ce mai face-ti?
In ultima vreme am fost cam ocupata si nu prea am mai avut timp sa intru.Dupa cate am vazut fiecare dintre voi v-ati ales cu un meniu foarte bogat,dar si eu la rindul meu m-am strofocat de am facut cateva feluri de mancare extraordinare si sotul meu sa lins pe bot de bune ce au fost.
Erika ce misto ,mai ai doar 5 saptamani si iti vei tine fetita in brate.Ce bine ca ai fetita ca sunt atat de frumoase,sunt ca niste papusele.Sunt sigura ca mama si sora ta nu vor avea probleme cu viza,stai fara grija.
Angy iti doresc ca sotul tau sa se faca cat mai repede bine .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angelica,si fratele meu a avut o asemenea operatie,si s-a refacut repede fara complicatii.Daca ii fac anestezie totala o sa se simta slabit cind se v-a trezi si o sa trebuiasca sa-l ingrijesti,e o operatie de rutina si de regula e suportata usor. Asa ca fii optimista si curaj,cafea...s-ar putea sa nu dormi noapte ca sa fii linga sotul tau , numai daca in spital se permite,insanatosire si refacere cit mai rapida !!![medic][olala][pathot]c-am asa sa se termine povestea :>
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jojo si eu am vazut si la 20.000 scaun de masina sau kiar si carucior .Ai dreptate exista si mai ieftine.Am vazut intr-adevar si asa mai scumpe in jur de pana la 70.000 insa exista si mai ietina in jur de 20.000.
Degetzica sper sa ai dreptate si sa nu aibe probleme cu viza mama si sora mea.Cat despre fetitza mea sa te auda D-zeu si in primul rand imi doresc sa fie sanatoasa .Sunt sigura ca ia placut sotului tau mancarea facuta de pasti.
Sorina intr-adevar sa stii ca au inceput sa ma cam treaca fiorii de emotzie.Tot ce-mi doresc este sa nu nasc pana nu o vad pe mama mea alaturi de mine.
Eryka & sufletzica din burtica (35 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eryka,ei sa vezi asteptare de acum incolo[:D][:D][:D]parca ma vad pe mine la 35 de saptamini deja nu mai suportam ideea de a fi insarcinata,ma simteam de parca m^am nascut insarcinata si umblu cu burta mare de-o viata[grasa],Nu cred a vor fi probleme cu viza,[;)]in caz de ceva suna la ambasada-n Romania si cere sa vorbesti cu consulu dar mai bine so faca sotu in japoneza...stii cum sint ei nu fac greseli sau gafe la ai lor( ceea ce nu poti spune despre guvesnantii nostri)[haibat] MUlte feliciteri si o sanatate de fier !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey stati ma ce sarirati asa ca nu zisei ca la noiis numa d-astea de 70.000\ scaune de masina....Am dat un exemplu de cat de sus se pot ridica preturile la asa ceva.Normal ca exista si ieftine ...d-aia am si specificat ca la Aprica gasesti unul si la pretul asta.Am dat o maxima da` vaz ca s-o inteles gresit mesajul meu.... ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...