Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 160
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Data aviatoare o sa intreb cu siguranta si asta. Ori am visat eu azi noapte ori Bradut si-a bagat un piciorus mai puternic in burta mea, ca parca m-a durut un pic dar si am reusit sa pun mana sa il simt. Mi-e greu sa cred ca e realitate, este totusi destul de mic si de firav ca sa fi avut atata putere ma gandecs eu... Vi s-a intamplat vreuneia pana acum sau visez eu frumos? Alina+Bradut(27sapt)- DPN 12 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu gagici ce va invidiez! Mai deunazi eram ingrijorata ca bb nu prea mai face zarva, acum se misca dar mult mai incet ... ma gandesc ca a mai crescut, dar suntem doar in 27 de sapt. Voi cum simtiti asa si stiti ca da din maini sau piciorushe? Cum faceti diferenta? Eu nu pot sa stiu...Hai, gagicutze, care mai are chef, nu-mi mai detaliati senzatiile? Sa stiu si eu ce sa simt... Pupice, Roxana, DPN 10 iulie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a intamplat...era un tzugui mic pe burtica si era sau piciorus sau manutza...:)))...Nici n-am mai respirat de frica sa nu i se rupa vreun osicior...hehehe Sau nu de asta ziceai?! Ca de durut de la lovitura, daca e bine centrata doare...de fapt inteapa!...:)...ca io intepaturi simt...:) Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia nu stie eu sa iti zic, ca eu fac droguri nu le vind....[:D]. intervalul legal pot sa ti-l zic, este 150-200.000. poate au luat fetele si te pot informa. exact asa ziceam si eu azi-dimineatza, de aia o fi pus pe el ghindu' la greu, ca haleste tot, ca la mine...mai greu cu vazutul vreunei burti. Tiza 1974, de unde vrei tu sa stii cu ce da? cred ca de abia mai incolo, ca nu mai are loc "Vezi" una-alta....dar asa...sincera sa fiu eu nu cred ca pot face vreo diferenta. doar daca vezi la eco si iti zice medicul cum e pozitionat in general. al meu face tumbe ca la nebuni, nu stiu niciodata cum e asezat. la ultima eco era de-a latu', ca sa ma exprim stiintific!!1[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana1974...eu stiu de la ecografie si de la contractii cum e asezata, cand se contracta burta se vede unde e capul. Pentru ca e pusa transversal nu e greu de presupus ca in partea cu capusorul da cu pumnii si in cea cu fundul da cu picioarele...:))) Dar e numai presupunerea mea. Ca nu ai cum sa stii cu ce da cand da...:) Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...