Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 160
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hello la gagici. Cori tinem pumnii la doctor, totul va fi ok, stii, nu? Marina ...ma gindesc inca daca sa ii fac asta sau nu, si asa l-am astenizat pina acum ca baietii seamana leit cu mamele (se are pe el insusi ca exemplu)..sau sa il mai las....[:D] Liliana decizia cu "pusul in cui" e ff inteleapta....nici eu nu ma dau in barci anul asta in primul rind ca mi-e frica de sciatica, iar nr.2.....si asa o sa am umblam prin vizite. ma duc sa "imi fierb ouale"[:D] ca miine e operatiunea vopsirea. pupici si vorbim, sunt pe aici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina super pozele, ai cu ce te lauda.. Cori, bafta la doctor. Roxy, tare harnicutza esti cu ouale, eu zic noroc ca am mama si soacra, ca altfel ramaneam cu "ouale nevopsite"[:D]... Alexa [gravi] - 25 saptamani 26 ani, DPN 19 Iulie, Dr. Parvu, sp.Elias http://community.webshots.com/user/alexpavel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici !!! ce de vesti bune, numai voinici in club, asa mult ma bucur cand aud noutati despre puiuti [bis][bis][bis]!!! abia acum am reusit si eu sa scriu, astazi am avut zi de "alergatura" ...de dimineata am fost la analize, dupa aceea am trecut si pe la serviciu sa-mi iau prima, am facut si shopping ...a fost ingrozitor de cald, ma gandeam cu groaza cum o sa fie in iulie! si pentru ca aseara am adormit foarte tarziu eram obosita rau si am dormitat pana acum ... cred ca zilele acestea o sa intru mai rar pe forum, maine facem si noi (tati) curatenie (in sfarsit !), vineri merg la mama dupa oua si cozonac, iar sambata ...gatesc! o sa mai dau cate un semn de viata, nu scapati de mine [:D]! [pup][pup][pup] Nicole [gravi] 24+ saptamani 26 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MARIA, ma bucur tare,tare mult ca s-a terminat cu bine!!!Super! Hai sa dam si noi raportul: colul perfect inchis si la interior,BB Maria - pefect,permisia de a pleca la Cta - afirmativa.Asa ca, Roxi,ne vedem la o cafea! Nicole,intra si tu mai des, mai zi ceva de tine...Cum te mai simti? Pupi, Miha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit si eu de la eco si ma grabesc sa va dau o veste buna, ca tot vorbeam mai inainte de colorat listutza de bebei !!!!! Am sa il adaug si eu pe Juniorul meu - inca nu m-am hotarit la un nume, imi astept sotul sa se intoarca din zari straine si sa ne sfatuim impreuna ! - la lista de baietei !!!!!!!!![cheers] DPN -ul a ramas tot in august, dar intre 15 si 16 august, cam vum banuiam eu ... Ceea ce ma bucura aenorm[bis][bis][bis][bis], pe linga faptul ca este baiat, e ca este sanatos, normal dezvoltat, cu toate alea-alea, ca mi-a vorbit herghelegiu vreo juma de ora in chirilica lui de nu am inteles mai nimic decit cuvintul normal - si mi-era si frica sa il intrerup, sa nu aud cumva si altceva !!!!!!!! In cele din urma s-o fi gindit si la biata de mine si mi-a explicat in romaneste ce spusese mai devreme ! Colul este 3.6 cm, continent, cum scrie aici pe hirtia care mi-au dat-o, alaturi de o gramada de alte date pe care astept sa mi le traduca si doftora mea care imi urmareste sarcina ! Dar ma bucur tare tare tare tare de tooooootttt ca este bine bebica fluturica !!!!!!![flo][flo][flo][flo] Va mai dau amanunte si miine, ca acum este tirziu si ma duc sa fac si eu un dus si sa maninc ceva, ca mi-au trecut emotiile si pot rasufla in liniste ... Va pup pe toate si va doresc numai bine voua si bebicilor vostri ![hippi]Alice [gravi] - 21 saptamini si 3 zile, DPN 15 august
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...