Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 160
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Miha cum e cu programarile la dr Nayel? aglomeratie mare si pe acolo sau te lipesti mai repejor? eu diseara merg la Badiu. sper sa nu mai intervina nimic. tb sa-l intreb o seama de chestii, mai ales ce pot sa fac eu la Felix. poate zice ca nu am voie la bazin ca ma oftic...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, apropo de puisori, eu am fost la bunica sapt. trecuta si am stat vreo 3 zile si nu numai ca am mancat cu clostele cu pui ba chiar am dormit cu ele in camera si cu matele si nu mi-am mai facut atatea probleme. Eu zic ca nu ai de ce sa te ingrijoreze puisori pentru ca asa micuti nu prea au de unde sa fie bolnavi mai ales ca stau mai mult prin casa si nu intra in contact cu alte pasari si apoi nu uita ca si ei sunt ca niste nou-nascuti au ceva imunitate. Nu te stresa cu probleme inutile mergi fara grija si profita de aerul curat si soarele de afara (care iti doresc sa fie din plin). Petrecere frumoasa! (Cat despre pureci ia ceva anti paraziti cu tine si va fi ok, desi nu e suficient de cald afara ca sa apara pureci, aia mai la vara[:D] ) DNP- 29 aug. - 20 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau si io la inooooot!!!!!!!!!!!!!!!! ce misto de tine Cori. cind veniti la mare? hai, ca vreau sa am si eu cu cine sa inot, sa nu fiu singurica. sa stii ca nu am uitat de apartament....cum aflu ceva cum dau semnal. Lia, si eu fac o data la luna....ca e de ajuns. mi-a iesit pe nas cind faceam o data la 2 saptamini, asa e mai bine, sunt linistita. cind te mai duci? hai, ca se pare ca modifici si tu scorul spre baietzi...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...