Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 160
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ROXI- Dupa Paste am programare. Dar de ce crezi, din cauza burtii supertuguiate ca o fi baiat? Nu mi-ati zis cand o sa sa-mi iau si io pumni la ficat si splina, ca al meu v-am zis e profilat pe buric si sub buric. Nu vrea, nu poate sau nu se grabeste sa se urce mai sus ca sa [box]? Ca eu sub sani nu am burta. A mea pare ca incepe brusc si se tuguie in zona buricului care sta in afara. lia 23 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Andreea, pupici pe burtici pentru flacau! Sa fie sanatos! Lia, si io plec la o casa cu multe animale: adica vro' 3 pisici, multe pasari de curte, o ferma de vaci si bineinteles cainii aferenti. Ultima data cand am fost la "menajerie" eram deja gravida si in luna mica, cand se presupune ca riscurile sunt crescute, si totul e fain si bine. Asa ca, draga mea, te rog sa te simti bine de Paste si sa ai sarbatorile fericite si nu incarcate de griji! Vreau si io balaceala! Da' las ca o veni si vremea sa ne balacim... Hai sa avem o zi buna! Dana M [gravi] 24 saptamani 29 ani si 8 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la burtici! Daca o sa fie asa si in zilele de Pasti o sa fie tare frumos! Lumea se pregateste de plecare in mini vacanta, am facut bine ca am strigat catalogul ieri. A raspuns multa lume la apel...:) Eliza, tu pe unde umbli?!...:) Dureri de spate, oase, muschi si alte alea...garla. Am observat ca incep sa doara cam cum dor oasele si muschii cand esti racit...respectiv toate/toti!...hehehe O zi excelenta sa avem! Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saliu'mamicutze! Lia,la virsta asta de sarcina nu se mai intimpla nimic si cum spune si Gabi,poate aveti noroc de vreme si mincati afara(cu exceptia serii,bineinteles)ca si noi mergem,nu la tara la oras,dar la casa si daca e frumos servim masa afara.O nebunie! Eu va trimit cite un [pahar]de ce vreti voi,ca sa-mi ud pantofii noi si hainutele pe care mi le-am luat aseara! Noi avem treaba,asa ca sper sa treaca ziua asta cit mai repede,ca de-abia astept ziua de miine sa-mi vad puiul. O zi buna in continuare! [mamica]Teodorei[gravi]in 21 sapt. ana maria,DPN 15 august,dr.Mihaela Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da Lia de aia ziceam...stii ca asa zic babele, ca daca nu ai pus nimic decit pe burta e baiat...dar nu te baza pe asta. sa vedem dupa Pasti. tu ai vreo preferinta? iar de ridicat...vezi ca sunt faze si faze, al meu si al Alinei tot pe jos shurubaresc pe cind altor fete li s-a urit deja cu suturile la ficatei si alte organe superioare.[:D] Eli, chiar, cam multe absentze s-au adunat... Anna, sa stapinesti sanatoasa hainutzele!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...