Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 160
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Andreea si eu i-am fazut fata, doctorita chiar mi-a spus ca are o fata tare frumoasa...ma rog ea avea alt ecran ( probabil mai performant sau nu stiu ) dar cel care era indreptat spre mine ( si ce civilizat puteai sa te uiti si tu ca omul fara sa-ti rupi gitul ca la Iosup- era pus sus deasupra patului , la picioare ...) Aici se face 3D si 4D ..sa vedem daca imi zice dr o sa fac, daca nu asta astept luna august - nici nu stiti ce emotii am cind ma gindesc ca dupa toate cele o sa aflu ce am purtat 9 luni in pintece - baiat sau fata !!! Cori...vreau si eu la Felix, n-am mai fost decind aveam 7 ani si tare mult imi placea. Ape termale sunt si aici la Bud...dar acum citiva ani o prietena s-a 'ales' cu ceva de prin bazin si de atunci fug de piscine si bai ca de [}:)]. Unde am mai fost acasa stiam ce si cum.....Oricum cred ca Mara este foarte incintata ! Alina join thr club cu dolofanelul tau sa fie sanatos si 'bataios' acolo la mami , chiar cu ptretul durerilor de ficatei !!! voi ati observat ceva ca eu o cam dau pe parte cu baietii, dupa ce vin vestile pe rind ( e involuntar ) , iar pina cum numai Nicole ma intreba ce face fetita ..etc sanatos/sanatoasa sa fie ....mami si tati o sa-i iubeasca la fel Mani -[gravi]24saptamini 36ani, Dr Adam, 4Aug 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mani si mie mi-e cam frica de bazinele alea calde care sunt si aglomerate... la Felix sunt si unele reci si adanci unde nu prea se balaceste lumea, sunt cativa tinerei care inoata pe acolo. si care se vor speria de o hipopotamita [:D] m-am gandit eu ca la cele de pensionari am succes, poate imi refac viata... hehehe Noi avem alta problema usturatoare, tati va face 7 ore de la Budapesta la Oradea pt 250 km. e aiurea dar nu avem alta solutie decat trenul care face mult si e si decalat fata de avionul cu care ajunge el la Budapesta... urata treaba!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...