Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 160
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cori....vezi ca daca pleaca de la Keleti acolo gaseste, in fata garii si microbuze care pleaca nu stiu la cit timp la Oradea. Stiu asta ca atunci cind lucram , sefii mei de la Tarom erau din Oradea si plecau numai cu astea . Nu cred ca au program fix dar daca poate cineva sa se intereseze in Oradea cred ca se stie de aceste curse cu sigutanta. Asta daca nu vrea sa faca shopping in Bud pina la tren. Daca ai nevoie de ceva...te rog spune-mi ca poate pot sa te ajut, info/cumparaturi . Mani -[gravi]24saptamini 36ani, Dr Adam, 4Aug 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici la burticutze, E o zi asa frumoasa afara, de taare imi vine sa ma urc in masina si sa ii fac o vizita Roxanei...Dar in curand o sa merg la dentist [bang]in loc de mare, ca am avut o durere cumplita de maselutza...Si unde mai pui ca de vre-o 3 luni tot am nasul infundat si nu mai stiu ce sa fac...Voi ce picaturi de nas folositi? In rest eu sunt bine, am inceput dresura de ring la cateaua mea, ca vreau sa-i iau dreptul de monta pana nasc, si cand vine bebe vreau sa fie tunsa... Avem o mare dilema in alegera numelui bebitzei, ne gandeam la Sabrina, dar as mai vrea inca unul care sa se potriveasca. Dati-mi idei fetelor, ca in baza de date a sitului mi-ar trebui 1 luna intreaga sa gasesc ceva.. Cand mai comitem o intalnire? Alexa [gravi] - 25 saptamani 26 ani, DPN 19 Iulie, Dr. Parvu, sp.Elias http://community.webshots.com/user/alexpavel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex sa stii ca ai la absentze...cu ghiotura!!!! ce e cu lipsele astea de la tine? din cauze de dresaj? iar ideea cu venitul la mine nu ar fi rea......poate chiar o faci zilele astea !!! Alina pai de aia ziceam si eu Michel, ca e traducerea (in gluma, normal). iar de injurat....nu cred ca o sa va injure, cel mult o sa le spuna la toti ca il cheama Mihai si sa il strige asa, nu? ca de aia sunteti parinti destepti si ii puneti 2 nume...sa ii zica lumea cum vre cind o fi mare. (PS sa stii ca am stat sa ma gindesc 15 minutzi cum e "brad" in franceza dar uite ca nu mi-am adus aminte nici taiata....ce ti-e si cu memoria asta neexersata....[xx(])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...