Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si eu am auzit despre dr Muresan ca e un dr bun, dar imi tot fac eu problema degeaba.Inca nu m discutat cum voi naste. Merg la eco saptamina viitoare in 14. Sa vedem ce spune atunci. Ioana, tocmai ti-am vazut pozele. Iti sta bine cu burtica Roxana, pe unde esti de nu dai nici un semn? De fapt unde sint mamicile di Cluj, ca nu este prea multa activitate aici in ultima vreme?:))) Monica[gravi] si bb 33 ani. DPN 13 august2004 gine1 dr. Muresan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iata-ma-s! Is cam supa ca ma doare spatele si de dimineata am varsat pe mine paharul cu toata apa! In rest e ok. Azi din cauza spatelui nu cred ca merg la Scoala Mamelor, am vreme, mai incolo cand o sa fiu in concediu voi merge aproape zilnic, ma gandesc. Dr. Muresan: acum am 3 colege mai noi care au nascut cu el, sefa mea care sta chiar la 2 m de mine a nascut 2 copilashi cu dansul si a fost supermultumita. By the way, tin sa va reamintesc ca toate si-au facut anestezie peridurala, cu anestezistul cu care lucreaza dr. Muresan si au fost superincantate, nu le-a durut deloc si mi-au spus ca s-au simtit ca niste doamne! Eu am optat pt. Stanca, fiindca sunt mai aproape, dar mi-e un pic frica ca acolo nu "sar" imediat cu peridurala...cica doar daca e nevoie. Pariez ca va fi nevoie, ca sunt rea de durere, doar sa mi-o faca. Va spun din timp sa va rugati pentru mine sa mi-o faca, da? Pupice!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, nu inteleg???!!!! De ce ai ales Stanca??!!!! Am auzit numai lucruri bune despre dr Muresan si daca tu ai cunostinte cu care poti sa vorbesti si care au nascut cu acest dr chiar nu inteleg de ce mergi la alt spital si alt doctor!!!! Ma rog e alegerea ta, dar gindeste-te bine inainte. Monica[gravi](21 sapt) si bb 33 ani. DPN 13 aug dr. Muresan, gine1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa,Moni, cam slaba activitate la mamicile din Cluj....cred ca se pregatesc de Pasti! ....si....multumesc de complimente...de-abia astept sa mai creasca burtica! Roxana draga, ti-am mai zis, sa vorbesti din timp cu medicul tau ca vrei sa nasti cu anestezie....sper din suflet sa fie ok....si eu sunt rea de durere si te inteleg perfect! Pupic, Ioana si bb mic(15 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si burtici! Deoarece noi(eu si brotacelul meu)vom lua o mica vacanta, ne vom auzi(vedea) din nou abia prin 19-20 aprilie, cand ne intoarcem de la Arad. Sa aveti un Paste minunat, alaturi de cei dragi si sa ne reauzim sanatoase(si bb-ii la fel)! Pupic, Ioana si bb mic(15 sapt. si 1 zi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele va doresc Paste fericit, multa bucurie si fericire. Eu plec in seara asta la ai mei in Galati si nu mai am internet asa ca ne auzim dupa Paste. Anda si printesuca Carina (1 an si 5 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...