Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
fetelor noi am fost aseara in parc da nu v-am vazut pe nici una. eu sunt stressata ca dupa o noapte de dormit f bine Theiutza s-a trezit cu 38,7 febra.am vorbit cu dr si i-am dat Nurofen.a scazut la 37 cu 3 apoi iar la 37 cu 7.e f vioaie si vesela, nu tu mucishori, nu tu diaree desi aseara o durea umpic burta. mi-a zis sa urmaresc ca pot fi dintii dar ea nu a facut never febra de la dinti si in general a facut febra numai la vaccin.ardea ca plita de aragaz.si eu ma simt ca porcu am aritmii la inima si sunt ametita. la fel mi-a zis sa urmarim ca poate fi rubeola cu perioada de incubatie de doua saptamani...dar de unde sa o ia?voi ce stiti de febra facuta asa fara alte simptome? a!nu cred ca e rosu in gat ca a mancat azi. deci din pacate cred ca nu iesim in parc va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(10 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor, nu am reusit sa ajungem nici noi prin parc azi[:D] Cristiana, sper ca Thea sa se insanatoseasca repede, tine-ne la curent. Andy nu a avut rubeola, deci nu stiu prea multe..Doar cand era racit avea simptomele astea. [pup] Dana&bb Andy(1 an si 2 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor, am lipsit doua zile, dar acum ma simt mai bine si sper ca am scapat de raceala. Ioana, daca vrei bere bea bere fara alcool.este stella artois, school, si inca una ceva cu b. Nu cred ca-ti face vreun rau,. este ca si sucul. si eu am baut si e buna. Fetelor, ma innebuniti cu marea. este locul meu de vacanta preferat, dar anul acesta nu vom ajunge pe acolo pt ca mi-e frica sa nu nasc prin alte locuri decit in cj asa ca vom sta acasa. asta e!!! Oricum va doresc vacanta plcuta si planuri reusite!!!! [pup][gravi]Monica si bb 24+ sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitele mai ce harnice au fost. Ati scris fara de mine peste 2 pagini! Eu nu intru in weekend ca nu ma lasa sotzul... Ioana, nu-mi place berea din pacate si din pacate si mai mari nu stiu de ce nu beau suficiente lichide. E cam naspa cu mine. In schimb imi place Pepsi [bang]. Mariana, God Bless You!!! Bine ai venit. O sa te mai intreb eu chestii fiindca tot cu moasa ta o sa nasc si eu, cu dna Magda. Ce bine imi pare!!! Mai sa vedeti ce teama am eu: ca de la vitaminele astea prenatale o sa-mi creasca copilu' prea mare si mi-e frica ca o sa nasc greu...ca io sunt mare de felul meu....si eu si sotul meu. Iau cele mai tari prenatale...tocmai din Americi aduse...au de toate in ele... Eu deja dorm destul de rau/greu, il simt pe bb ca pe un bolovanel in burta cand ma rasucesc de pe o parte pe alta, noaptea, basca ca se si trezeste la fiecare intorsatura si-mi trage cate una...si fiindca a crescut, bataile nu mai sunt asa de ... fine. Pupici, Roxana [gravi] sapt 29/30
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele! Imi pare asa de rau ca nu ma pot conecta la net de acasa! Sper sa imi rezolv problema cat mai repede. Acum sunt la facultate si am zis sa profit cat pot. Ce faceti voi? Am citit toate mesajele voastre si ma bucur cand vad ca de la o zi la alta mai apare o pagina. Noi nu cred ca mergem la mare, suntem cu muntele, asa ca poate facem ceva ture si anul asta, daca o sa putem. Va pup Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da Roxana,ne vedem azi la 5. Incerc sa nu intirzii macar in prima zi, dar acesta e unul din marile mele defecte, oricit ma grabesc tot intirzii oriunde merg. Sint tare curioasa ce se intimpla acolo. saptamina trecuta cind am vorbit la tel cu nu stiu cine de la Provita imi spunea ca la inceput trebuie sa merg de 4 ori /sapt pt nu stiu ce respiratii. voi intreba azi pe profesoara care se ocupa de asta. Cred ca am retinut cum te identific:pantaloni alb/bej si bluza rosie [pup][gravi]Monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Monica, cred ca o sa incerc si berea fara alcool, dar oricum nu exagerez ca mi-e frica sa nu-i fac rau la bb. Roxana, eu imi pandesc puiutul sa-i simt miscarile, si tu te plagi ca nu te lasa sa dormi??[:D]....acusica o sa-mi vina si mie randul! Fetelor, spor la [box]![:D] Laura, voi ce mai faceti? Pupic, Ioana si bb mic(17 sapt. si 5 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...