Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj (2)


Recommended Posts

Ioana, nu ai cum sa-i faci rau lui bb cu bere fara alcool.poti sa bei linistita cita iti cade bine.si eu mai am citeodata pofta de bere dar nu m-am simtit niciodata rau dupa ce fara alcool. inainte de a ramine insarcinata nu beam bere, dar acum recuperez.[berica] Roxana, nu stiu ce sa spun cu prenatalele. Eu am luat vreo 2-3 sapt,tot americane, apoi dr mi-a spun sa nu mai iau, am luat Fe 1 luna si apoi nu mi-a mai dat nimic, adica ba da, MagneB6, 1 luna, dar nu prea iau. Eu m-am ingrasat destul de mult ~14 kg in 24 sapt si bb e cam mare, are ~100gr mai mult decit alti copii la virsta asta(600 gr). Asa ca acum sint la regim, fara piine, dulciuri si cu multa gimnastica. [pup][gravi]Monica si bb 24 + sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutari tuturor! Roxana sa stii ca eu nu am cunoscut-o pe d-na Magda decat in spital si s-a purtat cu mine exemplar!!!! Nu ai de ce sa-ti faci chiar deloc probleme !!!! Cristiana si Dana - incercarea moarte n-are. Faceti cerere scrisa catre firma, ar trebui sa primiti acel salar bonus pt. nastere. Si eu am tot amanat acest lucru , dar il voi face maine sau poimaine , cel tarziu ! Dar vizitati pe acest site subiectul "Probleme legislative" e destul de explicit... Cristiana, piticul meu a facut rubeola in 2 ianuarie, dar avand in vedere ca sunt atat de mici sa stii ca se manifesta foarte usor .... E mai bine ca face acum ... Trebuie tinuta la caldura , sa nu-i dai dulciuri, eventual sa-i dai cate ceva acru. MULTA MULTA SANATATE !!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, adinutza, eu am fost la mare acu 2 ani cand eram in luna a 3-a. Am vazut si fete mai "burticoase"[:D], deci nu e bai de asta. Insa trebuie avuta grija, eu stateam putin dimineata pana la 9:30 si dupa-masa dupa 5. Pt mine a fost mai rau ca m-a prins chiar perioada cu greturi, pofte,vome, ufff, mai ales cand mergeam in satul de vacanta din Mamaia si simteam mirosul de mititei [vom]. Dana&bb Andy(1 an si 2 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, de ce nu te poti conecta la net acasa?ai net si nu merge? noi avem astralul si merge super bine(of course e mai scump [:D]30$ nelimitat). Vorbind de asta... fetelor, la ce firma de net sunteti conectate? Si cam cat costa? Mariana, in legatura cu bonusul de la nastere..e mai complicat, am citit subiectul de la probleme legislative si nu ma incadrez..Mai ales ca firma unde am lucrat si-a sistat activitatea si patronul e in usa[bang]. Oricum nu aveam mare salar acolo..., bineinteles ca erau ceva banuti dar nu voi avea parte de ei[:(] Cristiana, ce mai face Thea? E mai bine? Multa sanatate![pup] Dana&bb Andy(1 an si 2 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor! Dana, intrebai cum ne conectam la net si cat platim....noi stam in camin de politehnica, asa ca nu platim nimic......dar de-abia asteptam sa plecam de aici!E tare aiurea! Fetelor, stiu ca una dintre voi spunea ceva de un eco 3D. Va rog mai spuneti-mi si mie o data unde se poate face, cat costa, un ner. de tel eventual, si cu cat timp inainte se poate face programarea. Pupic, Ioana si bb mic(17 sapt. si 6 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!!!! Miha, gimnastica pt gravidute se face in Zorilor, in spate la CASTELARI, cum urci spre lic de informatica, prima alee la stinga, primul bloc pe stinga, scrie pe geamul de la bloc Provita. Ioana, m-am intilnit ci Roxana, de fapt m-a "gasit ea.In legatura cu berea e ok, mergem cind vrei[bere][cool]. Nu stiu cum sinteti voi dar mie mi-e somn si daca mai si [pic]sint ffff[|)]si[toanerele si [:(] [hia][gravi]Monica si bb 24+ sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...