Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut gagici, bine ai venit printre noi Maria[bis] Da, am auzit de spitalul privat al dr-ului Nanu. Intr-adevar costa peste 10 mil, dar am inteles ca e frumos acolo, conditzii...si itzi face cezariana(la cerere), nu ca la Stanca[bang]. Apropo de Stanca, nu mai calc pe-acolo in vecii vecilor!! Dr sunt tare ciudati, rai si avari, dar in ciuda ofertei mele de bani...am fost lasata mai mult moarta, asa ca nu va recomand Stanca...oriunde dar nu acolo please! Va pupacesc[pup] Dana&bb Andy(1 an si 2 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce sa-ti spun Ioana? pt mine a fost ok. nu e prea greu si nu obosesti prea tare. asta pot sa spun despre mine pt ca nu am burta asa mare ca si majoritatea fetelor de acolo si pe linga asta eu am facut gimnastica si sint destul de mobila si acum.asa, la modul general mi-a placut si cred ca e util sa stii miste exercitii pe care sa le poti face acasa si pe linga asta mai inveti si niste exercitii de respiratie.daca iti da voie dr sa faci[aerob] ne vedem si acolo cit de curind. Vorbim si cu Roxana si mergem la[berica]. [pup][gravi]Monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, si eu imi doresc sa merg la gimnastica..sper sa ma lase Muresan!Sapt. viitoare merg la control, si poate il intreb atunci, ca nu mai am rabdare sa astept pana imi spune el![:D] Dana, si Ovi zicea la fel de medicii de la Stanca....Ma bucur ca nu o sa am de-a face cu ei. Pupic, Ioana si bb mic(17 sapt. si 6 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagicoantzelor! Bun venit la nou venite :). Moni si Ioana, mergem la ceva de baut (io nu beau bere never, poate calc pe bec cu un pepsi) numai sa se faca vremea buna. Sa speriem terasele cu burticile nosatre ca ieri eram trei pe mp in 35 hi hi hi, care mai de care mai mare. Dana, de ce ma sperii cu Stanca???? [bang] Au fost si expeientze superreusite. Uite prietena mea cea mai buna a nascut in August si a fost ok, iar pe pagina 6 sau 7 o gasesti pe Mariana care a nascut acolo chiar cu medicul meu si cu moasa pe care o vreau eu. Ce sa spun, oricat de bun e un medic mai are si ratari...peste tot au fost greseli, si eu stiu cazuri concrete (naspa) despre medici din Cluj cu cea mai buna reputatie....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele Am o veste buna, se pare ca reusesc sa ma conectez de acasa (pentru prima data din 4 februarie [bang]) si inca nu imi vine sa cred. Am avut un virus tare tare urat cu care m-am chinuit (chiar daca sunt de specialitate) pentru ca tot revenea. Cum ma conectam la net, cum se activa si imi restarta calculatorul. A fost tare rau, mai ales ca am de scris lucrarea de diploma pentru care trebuie sa imi iau documentatia de pe internet si tot fugeam pana la parintii mei pentru cate un fisier .doc [bang] Dar astazi [bis] Am reusit si sunt pe net de ... 12 minute! Vreau sa va spun ca luna asta facem prima data fara prezervativ sau pastile de cand ne cunoastem (eu si sotul meu evident) si suntem foarte emotionati, poate reusim din prima (doamne ajuta). Incerc sa nu o iau nici prea in serios, ca sa nu devin stresata, dar nici nu ma pot abtine sa nu ma gandesc la asta. Asteptam de atata timp! Ce pacat ca nu exista o modalitate de a sti daca s-a intamplat minunea (sa se aprinda un beculet sau ceva)... Va doresc sa nu va ploua azi prea mult Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, felicitari si spor la treaba !!! Sa nu fii dezamagita daca nu se intampla in prima luna. Eu eram convinsa ca se va intampla, dar a fost sa fie dupa vreo 3-4 luni. Altii incearca ani de zile, oricum tre sa fii optimista si dupa cum te vad, esti! Pupici la toate, Roxana,[gravi] 30 sapt. [grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, cred ca l-am simtit pe bb azi! Parca am simtit niste balonase in burtica, care se spargeau![:D]....oare bb sa fie??? Laura, ma bucur ca ti-ai rezolvat calculatorul , si ca de acum vei fi mai des pe net! Cat despre [xinpat]fara mijloace contraceptive, spor la treaba! Si bucurati-va impreuna de ceea ce simtiti, nu va ganditi tot timpul: oare va fi bb acum?oare data viitoare? Cand va fi timpul, vei fi si tu burtica!Bafta! Pupic, Ioana si bb mic(17 sapt. si 6 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stiti ca Stanca nu e naspa deloc... Sincer, imi pare rau ca ati avut experiente nu tocmai placute, dar asta nu inseamna ca e o regula...! Roxana , crezi ca in alta parte unde nu cunosti pe nimeni va fi mai bine...?? Sa ai o sarcina usoara in continuare si nu te lasa influentata, oricine are dreptul la o parere. !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...