Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj (2)


Recommended Posts

Laura draga, chiar ca ceea ce simt cand misca gandacelul e deosebit....sper sa simti si tu miscarile lui bb in curand! Daca il alegi pe Muresan ca ginecolog, vei naste la Gine I....o sa iti povestim noi astea care vom naste cu el cum a fost( monica si eu).....asa ca voi lucrati in continuare, ca de restul ne ocupam noi;) Dana draga, bine ca ne-am gasit unele pe altele pe forumul asta! Asa sunt convinsa ca te vei mai gandi si tu, iar cand vei auzi ce experiente frumoase si netraumatizante am avut noi la nasterea in Gine I, te vei decide sa-i faci un fratior sau o surioara lui Andy....:) Pupic, Ioana si bb mic(18 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ce liniste! ce s-a intamplat? Am ajuns pe pagina 3 la "interzis barbatilor"... Ei bine eu ma bucur de internet (nu apreciezi un lucru pana nu il pierzi) si profit din plin. Desigur, o sa am o factura de telefon mai lunga decat lista pentru mos craciun. Ei ce sa-i faci? Voi sunteti bine? Burticile cum se simt? Asteptam noutati. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Ce mai faceti? Noi suntem bine, maine mergem la Gradina Botanica, nu am fost de mult pe-acolo si acum il ducem si pe pitic in premiera, mai facem niste pozici si va aratam si voua[:D]. Mai spre seara o sa mergem la Sala Sporturilor, este ceva festival din cate am inteles, poate veniti si voi[:D] Hai mai pove si voi... Unde sunteti restul fetelor? Chiuliti de pe-aici?, hai maiii ca va pun absente[:D] Va pupacesc [pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si 2 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...