Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj (2)


Recommended Posts

Dana am fost in par pina la 12 jumate cand a trebuit sa plecam la socrela la masa. din pacate n-am citit pe forum descrierea ta inainte sa plecam si drept urmare nu v-am putut identifica[bang][bang]. voi deja va dati pe topogan?ce mai , baiat mare!:) noi la hintile alea de pici unde poate sta si mama:) plus ca Thea s-a tavalit prin iarba asa fascinata a fost de ea.sunt primele iesiri si pe jos pina acum era in carucior.oricum era cel mai mic copil de acolo care se straduia sa umble[:D] lasa ca tot reusim noi sa ne vedem.daca nu ploua pe la 6 jumate suntem acolo.Thea are o gecutza rosie cu floricele galbene e mica si agitata.si eu sunt blonda:) cristiana si gagalicea Theodora Alexia(10 luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut mamicilor si burticilor si bebeilor!!!!! ....nici eu n-am prea dat nici un semn de viata de ceva timp....am avut o mare lene!!!!!DAR IATA-MA DIN NOU.... CITEAM DE CINEVA CA MERGE IN ZORILOR LA PRO VITA...SI EU MERG SI E SUPER...CUM NE RECUNOASTEM???? ZIC CA AR FI FAIN, NU??? Monica, eu merg la dr. Nanu, daca mai vrei info da-mi un PM, o.k.???? Va pup, mamici dulci... Florina&iubirea de 27 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am hotarit sa ramin la dr Muresan. As fi vrut sa merg la dr Nanu pt ca am inteles ca in clinica sint conditii deosebite, dar am aflat ca nici la gine 1 nu e rau, dimpotriva sint conditii bune asa ca am renuntat la clinica particulara.In afara de asta imi e f greu sa renunt la dr Muresan care imi urmareste sarcina de la inceput. Oricum multumesc pt intentie. Sper sa ne vedem la Provita. Nu stiu daca reusesc sa ajung azi, dar iti dau citeva indicii ca sa ma recunosti:ochi albastri, ochelari, 1m59, satena (mai mult carunta cu ceva blond pe virfuri) Monica[gravi]23 sapt 33 ani, DPN 13 AUG2004, dr.Muresan,gine1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burtici si mamici! Ma bucur ca ne-am adunat atat de multe clujence pe aici....Laura, credeam ca ai dat bir cu fugitii[:D]..... Vad ca suntem o gramada de burtici la Dr. Muresan...si cand ma gandesc ca la inceput ma panicam ca nu era nimeni pe aici sa-mi dea informatii despre el.....[:D] Noi suntem tot asa....adica cu contractii dureroase si cu burtica tare, tare.....asa ca maine ma duc la Muresan sa vad ce zice, ca nu vreau sa pateasca ceva bb...... Pupic, Ioana si bb mic(16 sapt. si 5 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Carrie: am fost duminica in parc pe la orele 13 dar nu am stat mult, apoi am revenit la 6:15 si am stat o juma de ora. M-am uitat dupa fetite mici cu geaca rosie si floricele dar nu am vazut . Sper sa ne intalnim intr-o zi, mai ales ca e vreme faina. Am facut ceva poze prin parc, o sa le pun aici zilele astea sa-l vedeti pe pitic. Va pupacim[pup] Dana&bb Andy(1 an si 2 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serus gagici, mamici si burtici!!! Sunt vesela, desi sunt cam racita...dar bb e superactiv, ma "bate" de ma indoaie, si-mi place!!! FLORINA, eu merg in Zorilor, maine, de la ora 5, sper sa te vad. Am pantalon alb/crem si o bluza rosie. Sunt cam grasa [:D] si am par lung, saten. Pupici, Roxana, [gravi] in sapt 28/29 (mai, am intrat intr-a saptea, asa a zic doctoru')
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru numarul de telefon. Acuma mi-am dat seama ca o prietena buna de-a mea tot la dr. Muresan merge, dar eu nu stiam pentru ca nu mi-a spus numele lui, doar ca merge langa Big la Medstar. Mi-am si facut programare (pe 24 mai [bang]), sper ca pana atunci sa avem si bebe in burtica. Se poate vorbi cu el, adica poti intreba fara sa ai senzatia ca a mai auzit intrebarea de un milion de ori? Pentru ca am avut experiente cam neplacute cu alti ginecologi. Sa aveti o zi exact asa cum e afara Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si burtici! Ce mai faceti? Banuiesc ca pe vremea asta superba sunteti cam prin parculete cu puiutii vostri:) Eu am fost azi la medic, si i-am zis de contractiile dureroase pe care le am. Mi-a facut eco din nou, si mi-a zis sa nu imi fac griji din cauza lui bb ca e dezv. normal, si contractiile nu l-au afectat in nici un fel. Mi-a mai dat No-Spa in continuare si Utrogestan...Si concediu medical. Zicea ca s-ar putea sa am durerile si contractiile astea din cauza placentei care e foarte jos inserata, marginal de colul uterin, dar ca inca nu e pericol, deoarece colul e inchis si lung, asa cum trebuie. Roxana, tu cum ai reusit sa te racesti acum cand e asa de cald? Dana, ce scumpic e bb tau......:) e o dulceata de copil! Sa-ti traiasca! Laura, tu ce mai faci? Ai reusit sa te programezi la Muresan? Pupic, Ioana si bb mic(16 sapt.si 6 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Ioana, Uite ca Vineri, cand ieseam de la serviciu m-a surprins un nemernic de virus, insa sunt aproape vindecata, doar nasul imi mai e un pic infundat. Bine ca nu a fost grav, nu am luat nimic. Ce ma bucur ca esti bine, ca bb e ok, doar ca trebuie sa ai grija in continuare, cu colul, cand avanseaza sarcina... Dana, acum ca ti-am vazut baietzelul, cred ca v-am zarit odata in parc, data viitoare o sa am curaj sa te abordez... Va pup, Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...