Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Viata in Germania (6)


Recommended Posts

Fetelor,a facut cineva coliva cu "Ricy - Edelweizen" ? Eu as vrea sa incerc,da parca n-am curajul,avantajul ar fi ca trebuie numai 15 min. fiert. Eu l-am vazut la Penny Markt,se face si reclama la televizor,ce ziceti o fi bun de coliva ??? Paste fericit [paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Diese beiden kleinen Süßen wollen heute herzlich grüßen wollen sich im Warmen sonnen, genißen jetzt die Frühlingswonnen. Ostern ist eine herrliche Zeit darum öffne die Fenster weit! Laß` Leben ins Haus hinein und auch das Herz voll Freunde sein. EIN FROHES OSTERFEST!!!! HRISTOS A INVIAT! Monica si Stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by helbi
quote:
Originally posted by blancas
Si ca sa sunati in tara sper ca stiti deja de prefixul 01015 + nr de tel Romania,care se pare ca este pana acum cel mai ieftin serviciu(la http://www.01015.com/ puteti afla tarifele pt Romania,parca ultima oara era vreo 9 ct/minut).
Eu am sunat azi cu 0190076, tarif 8,5 centi/min. Pt. informatii: http://www.teltarif.de/festnetz/ Paste Fericit! Ralu
[aerob]hi Helbi...ai dreptate,nr. asta e momentan cel mai ieftin. [:D] crissi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alba
Vai de "pacatili" mele :-) www.kirchenweb.at/suende/ Paste fericit [paste]
Hahaha.....Albo mi-ai facut-o!!!![cool] Am mai gasit ceva de genul asta pe Dc dar era in romana si am fost avertizata din timp sa nu inchid cu CTRl+ALT+DEL . Acum nu m-am prins si... mi-a inchis tot :-))))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, am luat de la aldi azi niste cartulii f faine: una cu bolile copilariei si un Kinderlexicon. Eu zic ca merita. Spor la treaba! am facut oua rosii!!! cu o compozitie bomba: 3 pastile rosii, 3 galbene, 3 pastile violet, 1 folie rosie, 1 folie orange, 1 folie galbena toate in 250 ml apa!! dar a mers, am niste oua rosii de toata frmusetea. De fapt sotul meu le-a facut:) eu arbitrez de pe margine:) Un Paste Fericit! [paste] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...