Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(55)


Recommended Posts

Fete, mi-ati facut o pofta cu casul vostru [pofta]...aici nu se gaseste... Ca veni vorba de mincat seara, io nu poci sa dorm daca nu bag seara cel putin un mar, asa, inainte de nani, si p-orma ma foiesc toata noaptea de gaze, ca daca stau lungita, nu ies neam! [:D] La mine nu prea mai exista portii mici si dese, ca maninc tot timpul, cite putin si din 10 in 10 minute [:D] Btw, iar si-au reintrat morcovii in atributii? [:D] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cum mey va duceti la supermaket si nu va folositi de burta sa intrati in fatza la coada la casa. Ador Carrefour pt casa prioritara pt gravide si cei cu handicap unde tb sa faci scandal sa treci....da treci[:D] Fete dragi, Sarbatori Fericite pline de bucurii alaturi de cei dragi! Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iren pai pune mama pe lista casul de adus...da' e mai problematic cu zerul, tre' sa gaseasca o cutie ce se inchide bine si....tzop in avion!! Aoleu Robi ce urit tocmai acum sa te ia si pe tine intoxicatia...yuck, yuck. sper sa iti treaca cit mai repede ca doar gindul la clorocalcin imi vine sa fug la baie. air eu zic sa votam abolirea morcovilor macar vreo saptamina, ce ziceti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici vad ca sunteti tare muncitoare azi. ma duc si eu spre casa sa fac una-alta si oricum sunt calare pe net asa ca....tot pe aici ma gasiti. pupici la toate si celor care nu mai intra PASTE FERICIT SI LUMINOS, sa fiti sanatoase si fericite impreuna cu cei dragi!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-au iesit niste chestii mancacioase pe mana, cred ca fac alergie la o crema de corp de la avon. Saptamana trecuta am facut alergie la dermatograf, si iar mi s-au umflat pleoapele o zi. Noroc ca a fost weekend si am stat acasa si m-am doftoricit cu unguent de galbenele Cat despre prioritaturi....nici vorba va spusei doar ce am patit ieri la farmacie ... de unde sa ma mai si bag in fata ca cred ca as lua si o paruiala lia 23 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dar ce spor aveti! Io facui o prajiturica, imi place la maxim ca are cam un kil de nuci..:) ...mancai si acu stau cu buburuza'n sus, ca sa ma exprim plastic...:) Eu recunosc, de fo' luna mananc ca sparta telemea de vaca! Imi place la maxim, ma abtinui cat putui in primele luni dar deja nu se mai poate.[:D] Si mai ales ca de ieri zisei sa nu mananc 3 zile carne, decat lactate ...un fel de semi semipost... am bagat la telemea din aia ca sparta. Tinand cont de faptul ca am inceput tratamentul cu Sumamed de marti sper sa nu se lipeasca nimic de mine. Dupa masa vreau sa fac pasca pentru prima oara in viata mea. M-a gasit vrednicia! Am gasit reteta cu aluat ca de cozonac si reteta fara aluat, ca un fel de budinca. Acu ma concentrez sa vad care ar fi mai buna... Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele eu ma pregatesc sa o tai de la job. diseara plec la oradea, asa ca nu mai pot sa intru pana pe 20. sper sa ma vad cu Marcela, va scrie ea daca se intampla. Va pup pe toate, va doresc Paste luminat, sa va odihniti si sa va simtiti bine si sa ne auzim cu bine peste 10 zile! o sa-mi fie dor tare de voi!! parca vad cum il las balta pe tati si fug la internet cafe...[:D] [paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...