Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(55)


Recommended Posts

MIRACOLUL INVIERII SA VA ADUCA PACEA IN SUFLET ![iepu][iepu][iepu] Sa aveti sarbatori fericite, pline de lumina si caldura si sava bucurati de primavara aceasta alaturi de toti ce dragi si de bebicii vostri ! Pentru toate mamicile si burticile, multa sanatate si dragoste ! Alice [hippi] - 21 saptamini[paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sarbatoarea Sfintelor Paste este un prilej de bucurie si speranta pentru fiecare dintre noi. Cu fiecare "Hristos a Inviat!", adeverim si traim Cuvantul Dumnezeiesc: "In lume necazuri veti avea, dar indrazniti, Eu am biruit lumea" Fie ca aceasta sarbatoare sa va aduca indrazneala de a birui toate greutatile. Hristos a inviat! night_elm viata-i scurta... daca nu putem s-o facem lunga, macar s-o facem lata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, care-i cea mai acra inghetata? Ca mie aia acra-mi place... Roxana, la ce lista lunga i-am facut, daca-i mai adaug si cas, cre ca se enerveaza si nu-mi mai ia nimic...da ma consolez cu cascavalu afumat![pofta] Paste fericit [paste] si spor la infulecat [yum]! Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iren mama esti marfa cu acreala....pai aia de lamiie, nu? eu alta mai acra nu stiu....auzi, tu esti gravida?[:D] Cori drum bun si sa ajungeti cu bine, pup-o pe Marcelle din partea noastra!!! eheheheeeeee si mai rideati de mine ca-s singura (nebuna) care face pasca....multumesc Monica!!! eu ma duc sa fac maiaua la aluat...si vorbim later.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubitele ...SPER ca nu m-ati pus absenta !!! stiu ca am tras chiulul la greu, asa e cand are tati concediu ...stam mai mult prin oras si prin vizite ... va dorim ca SARBATORILE DE PASTI sa va aduca la toate burticile, bebeii si apropiatii vostri MULTA, MULTA SANATATE SI BUCURIE !!! va pupacim dulce de tot !!! PASTE FERICIT [paste][paste][paste]alaturi de cei dragi ! Nicole [gravi] 24+ saptamani 26 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi iese pasca asta inseamna ca imi iese orice!...hahaha Un fel de ...nu stiu ce sa zic ca am facut io acolo, dar imi era cald in bucatarie, forta sa framant nu prea am...si in principiu nici nu stiu cum sa face un cozonac ca nu am fost niciodata atenta...:)))) Dar umplutura trebe sa fie buna! Io asa ma gandesc! Ca daca pui de toate in ea nu are cum sa iasa altfel!...:) Iren, inghetzata de fructe d'aia apoasa nu cremoasa, de obicei e pe batz...aia e acra! Fie ca Sarbatorile Sfintelor Paste sa ne aduca lumina in suflete si in case! Paste Fericit tuturor![paste] [flo][flo] Monica [gravi] 25+ saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai facui o "meditatie" shaolina :-))) Am stat nitel in picioare azi sa fac niste vinete si niste pateuri cu ciuperci sa tinem oleac de post :-)))Si pusai un scopantil ca ma dureau oaresce...(pe mine scopantilu' ma umple de aere "superioare"). Numa ca nu s-a potrivit sa stau la patuc si sa fac sepuku la matze in felu' meu. Am gasit la usa o tavita cu oua de ciucalata, iepurasi, un cozonac in forma de miel si un ghiveci cu o floricica si un pui mik de lut. De la vecina de sub noi. Si o invitatie la cafea la ora 16. Va dati seama ca fu tort, cafea, sucuri etc... Deci am "meditat" si m-am incruntat preocupata fix 3 ceasuri[:D] Al naibii scopantil,tststs Fetele SARBATORI FERICITE si SA NE AJUTE DUMNEZEU SA AVEM SARCINI USOARE IN CONTINUARE, NASTERI USOARE SI COPILASI SANATOSI! Doamne ajuta! [pup] "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...