Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca vreti o prognoza meteo buna, intrati pe www.acuweather.com, apasati in stanga ceva de genul global weather, apoi tastati in fereastra numele orasului, tara si alegeti continentul. Eu am fost cam dezamagita ca pe la noi se anunta ploaie luni, cand aveam de gand sa-mi scot puiutul la aer curat, la soacra mea la tara. Am fost vreo doua ore de Florii si m-am simtit ca-n paradis, am papat afara la aer si am ascultat iarba cum creste, si as fi vrut sa reeditam de Paste, cu un gratarel afara, cu oua rosii si vin bun... Roberta + BeBe scump din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici. Am intrat si eu sa va doresc alea alea de Pasti, ca maine nu stiu daca mai am acces la net, iar astazi am control de la Administratie pentru recuperare TVA, deci mai usurel cu prezenta mea pe aici pe ziua de azi. Va pupacesc pe toate de pe acum, iar daca mai gasesc timp va mai scriu. Alina+Bradut(27sapt)- DPN 12 iulie - Dr. Nayel -CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Acum am apucat si eu sa intru pe ziua de azi...aglomerata. Vremea? E soare, dar e rece. Ieri a plouat cu descarcari electrice. Ieri dupamasa am lucrat iar la bucatarie ca Berila si am cazut ca lemnul seara pe la 9.30, am adormit imbracata in hainele de casa, nedemachiata, calare pe toate pernele din pat. Am facut de mancare pt. cina, peste, cartofi natur, salata de vinete, si pt. azi- aripioare de pui pane, supa si sos de rosii- a durat de pe la 6 pana pe la 9 (timpul include si servirea mesei de seara :). Pe la 11 cand a venit si sotul sa doarma m-a trezit sa ma dezbrac, sa ma asez si eu ca omul ca dormeam cocotata pe perne. Cu greu m-am urnit pana la baie, m-am demachiat, spalat si luat pijamaua, apoi inapoi si pana dimineata la 7 nu am mai facut ochi...nici la toaleta nu mi-a mai venit cum aveam obiceiul pe la 3-4 dimineata. Intreb si eu ca roberta oare am exagerat? [bang][bang]Ca azi ma simt taare umflata, sau o fi de la cele 2 cani de lapte inghitite si cei 2 covrigi? N-am stat tot timpul in picioare insa....eu mai stiu ? Oricum 8 ore la servici stau jos. Voi ce ziceti? lia 23 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama da' ce gospodine ati fost ieri....eu in afar de fiert ouale (din care m-am ofticat ca s-au spart jumatate) nu ma facut nimic.azi trebuia sa le vopsesc si sa mai fac cite ceva dar trebuie sa ajung la o asa-zisa petrecere....si uite ca nu o sa fac aproape nimic, ceea ce nu imi convine deloc. Lia daca nu te-ai simtit mai rau nu ai de ce sa te ingrijorezi, bine ca te-ai odihnit si ai dormit bine. am inteles, trebuie sa trimit ceva soare si la voi...sper sa am de unde!! Sarbatori fericite si tie Alina, toate cele bune tuturor alor tai!!! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...