Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uff... cand va tot aud cu ouale si pasca si drob si altele multe..[q] eu nu o sa am articole din astea la oradea ca nu crez sa eziste oua vopsite gata la magazin... poate cozonac si un vin bun gasesc eu dar in rest... Noroc ca mi-a dat Marina pontul cu parul, azi ma duc la coafeza si o sa fie oul meu proaspat vopsit [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Marina avand in vedere ca ne agitam (EU, CEL PUTIN) chiar ca "oul in galeata" - stiti expresia ? probabil ca se pune, eu una o sa ma vopsesc cred cu niste zeama de nuci daca o sa mai am chef de vopsit, daca nu, nu....depinde cum o sa ma simt. Roxi noi, nu ne facem analiza de listeria aia sa vedem cum stam? sau o tratam cu indiferenta si in caz ca exista, dispare cand vede ca nu e bagata in seama ? Da de ce te simti porky, ca doar grasa nu esti, la numai 5 kg luate? lia 23 sapt de la UM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina si Cori, DA! se pune adica parul vopsit, chiar daca nu e rosu, ce ouale sunt numai rosii? si merge si cu model....[:D]. a propos de analize Kamy mi-a adus aminte de ale mele si am sa ma duc azi sa le iau, pls tineti-mi si mie pumnii sa vedem de la ce pisici vine anemia mea ca de la fier nu-i....si poate scap de urmatoarele 2 canistre de singe luat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia draga mea eu nu imi fac nici o listerie ca asa sunt satula de luat singe...vezi ce am scris mai sus. dar cu zeama de nuci esti tare, asa par inchis la culoare ai??? ma simt umflata ca niciodata in veatza mea nu am avut burtica si acum simt ca pleznesc...nu ma obisnuiesc deloc cu ea, mai ales acum ca a inceput sa ia proportii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cori eu nu mai iau nimic de 2 saptamini de cind s-a vazut ca fierul meu este mult peste limita normala la orice om si totusi anemie la greu. asa ca....azi sper sa vedem de ce si de unde. si eu am luat ieri suplimentul de sarcina....e dragutzel, destule umpluturi dar interesant. cred ca de abia a aparut. Robi, te declaram oul nostru oficial de Pasti, ar trebui sa pui si o poza!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...