Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici Iulie-August 2004(55)


Recommended Posts

Acusica ple si eu spre casa ... la noi firma ne-a dat drept prima oua, vin si miel, si cum a sosit masina cu "animalele", am pus totul in portbagaj si i'm on my way ... Tuturor mamicilor si byrticilor sarbatori pascale fericite, sanatate muuultaaaa si numai bine ! [paste]Alice si [iepu]meu drag din burtica ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
gata gagici i'm back. adica acasa. rezultatele sunt bune, cele mai "negre" previziuni fiind inlaturate. ramine doar anemia ce trebuie tratata...si repetarea peste vreo luna si jumatate. vad ca sunteti ocupate pina peste cap, asa ca ma duc si eu la tv un pic, pina plec la marea petrecere. pupici si vorbim, Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, buna! Nu stiu ce ati mai scris ca nu am mai apucat sa citesc de vreo 2 zile. Am mai iesit prin oras, am cautat vopsea de oua-asta ieri, azi am fost la o prietena ca a venit mama ei si m-a chemat si pe mine sa gus bunatati din tara. Si m-am facut si cu vopsea ca mi-a adus si mie special[cool]. In general sunt bine, mai am unele momente cand imi e rau, dar trec repede. Azi ma luase o durere de burta, mi-a trecut in jumatate de ora, a venit pe neanuntate, asa a si plecat. Vad ca in ultimul timp ma deranjez la burta foarte des, nu inteleg de ce. Ieri am alunecat la dus si mai mult m-am speriat dacat lovit, dar azi am stat cu grija ca bebe nu misca, cel putin nu il simteam eu, ma rugam sa imi dea un picior si pana la urma si-a facut mila de mine si m-a linstit boxand putin [^]. Celor care nu mai intra le urez Paste fericit,[paste][paste][paste]iepurasul sa va indeplineasca toate dorintele! "Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti." [:)] Eli, [gravi] in 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete dragi, azi contractiile m-au bagat in sperieti! Nici macar nu stiu de ce. Am apelat la Scopantil si mi-e mai bine dar nu stiu ce zice puiutul de atita stors...de asta mi-e teama! Simbata am program de drob, pasca, ciorba si friptura - voi avea ajutor dar tineti-mi totusi pumnii! In rest - trebuie sa va spun ceva superjenant: ma balonez ingrozitor, scot gaze pe toate partile, intr-un cuvint m-am transformat intr-o masina de tras vinturi! Asa ca daca chiloteii cu minecuta vi se pareau a fi moartea pasiunii, de asta ce mai ziceti? Mi-am masurat azi talia de viespe, am 94 cm deci nu am crescut decit 2 cm in ultimele 5 saptamini... si am luat in total 8-9 kg. Bebe e tare zglobiu, ma straduiesc in continuare din greu sa dorm pe stinga - destul despre mine. Dorsilia, eu te inteleg cu plecatul la tara, tu stii mai bine cum e acolo si cel mai bine e sa-ti asculti intuitia. Decit sa mergi si sa fii superstresata si cu ochii pe jivine... si eu as fi la fel. Nici nu ma gindesc sa merg la tara, ai mei au facut o casuta in apropiere de Bucuresti dar cu WC in curte deocamdata, vase spalate la lighean... pai mie imi trebuie doua galeti de apa sa spal o salata! [paste] Va urez un Paste plin de soare care sa va aduca multa lumina in suflet si tot binele din lume voua si sufletelor dragi din burtici! Florina 27 ani [gravi] 28(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by butterfly
In rest - trebuie sa va spun ceva superjenant: ma balonez ingrozitor, scot gaze pe toate partile, intr-un cuvint m-am transformat intr-o masina de tras vinturi! Asa ca daca chiloteii cu minecuta vi se pareau a fi moartea pasiunii, de asta ce mai ziceti? Florina 27 ani [gravi] 28(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie
Lasa draghe ca mai sunt si altii care se concentreaza ca un shaolin sa nu se faca de bafta pin parfumerii[:-)))] nu stiu daca te consoleaza dar macar stii ca nu esti singura pe lume :-))))))))))))))[consti] "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...