Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medic cardiolog in Timisoara


Recommended Posts

Tatal meu urmeaza sa suporte o interventie chirugicala pe cord deschis cu schimbare de valva si inlociure a 3 vene strangulate. Va rog daca ma poate ajuta cineva cu informatii despre un chirurg bun sau la Sp. Judetean sau la Sp. Militar !!! Orice fel de informatie imi este de mare ajutor !!! Va multumesc anticipat Mari si [copil] Robert (08.05.'03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Mari si eu sunt din Timisoara si mama va fi operata de urgente dupa pasti cu aceeasi problema ca si a tatalui tau. Eu iti recomand cu , caldura sa mearga la medicul la care este si mama mea. Numele lui este dr. Lighezan si il poate gasi la clinica"ASCAR" in centru langa posta mare. Este un om de milioane si el are sa-i spuna exact la cine sa mearga la chirurgie, are medicul lui cu care lucreaza.EU am incredere deplina in el. PENTRU alte informatii scrie-mi un privat. ENI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mari, sanatate multa tatalui tau si putre multa sa treaca cu bine peste operatie. enik sanatate multa mamei tale si suntem alaturi de voi - ne vom ruga sa fie bine- lilicris, multa sanatate tatalui tau si sarbatori fericite ! Doamne ajuta ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit ca cel mai bun cardiolog de la Padurea Verde din Timisoara este dr.Socoteanu,l-a operat pe un unchi de-al sotului meu in urma cu 6 ani si se simte perfect de-atunci(tot schimbare de valva,dar nu stiu mai multe detalii).A fost foarte bolnav inainte de-a se opera,chiar ziceam ca va muri,acum e bine si lucreaza mai mult decat ar trebui. Multa sanatate. alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos pt. raspunsurile voastre ! Am mai auzit o parere buna despre dr. Chioata ( nu stiu daca scriu corect ) ... Voi stiti ceva despre acest medic ? Daca mai aveti si alte pareri va rog sa-mi comunicati si mie ! Mari si [copil] Robert (08.05.'03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mari, Imi cer scuze pentru intirziere, eu abia azi am intrat pe forum si am vazut mesajul tau. Intr-adevar, despre Institutul de Cardiologie este vorba (la Padurea Verde), tel.0256.207355, e-mail : heartsurgerytci@netscape.net Cel mai bun chirurg : prof. dr. Socoteanu. Dr. Cioata Dan este si el super, dar nu cred ca opereaza singur (la operatia baietelului meu, dr. Cioata a fost mina a 2-a) In general, toata echipa dr. Socoteanu este foarte buna. Telefon dr. Socoteanu : 0722.395888 Daca te mai pot ajuta si cu alte informatii, te rog spune-mi. Amalia si Vladi ( 3 ani si 8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...